Miałem wrzucać filmy, ale jakoś brakuje mi do tego zapału – za dużo w tym zabawy kwestiami technicznymi (a to oświetlenie nierówne, a to ekran się odbija w okularach, a to tło nie takie, a to trzeba się ubrać jak człowiek i uczesać :D). Postanowiłem więc spróbować z podcastami i po pierwszym nagraniu stwierdzam – tak, podoba mi się to. Po prostu podłączam mikrofon, siadam i mówię – czyli samo sedno bez zbędnego koncentrowania się na mało istotnej otoczce :)

Podoba mi się też to, że mogę przekazać znacznie więcej niż w przypadku zwykłych postów, więc z pewnością będę nagrywał kolejne podcasty jako uzupełnienie dla standardowych wpisów. Nie są to typowo profesjonalne nagrania, a raczej dość spontaniczne wyrażenie myśli. Daję sobie dosłownie kilka minut na zastanowienie się o czym właściwie chciałbym mówić, zapisuje kilka myślników i włączam mikrofon. Musicie mi więc wybaczyć wszelkie niedoskonałości w formie i sposobie wypowiedzi :) Do tematu podchodzę w taki sposób z dwóch powodów – ograniczona ilość czasu i przede wszystkim chęć przećwiczenia spontanicznych, dłuższych form wypowiedzi :)

Zapraszam do odsłuchania pierwszego podcastu w bardzo, bardzo ważnym temacie dla każdego, kto poważnie myśli o pracy nad sobą :)

Podcast znajdziecie tutaj.

Komentarze są zamknięte.