„Walcie do Łukasza drzwiami i oknami, zamiast mi dodawać jeszcze więcej roboty. On to dobrze robi i skutecznie :)”

„Jestem świeżo po wypaleniu węzłów karmicznych przez Łukasza. Przyznaję, że podrzuciłem mu trudny i zawiły temat, ale on sobie z nim świetnie poradził. Dziękuję i polecam!”
Leszek Żądło 

***

„Polecam Łukasza do współpracy ponieważ : – ma bardzo wysoki poziom świadomości co pozwala mu zauważyć rzeczy niewidoczne i uświaomić to klientowi co powoduje , że wyobrażenia ,wzorce i mechanizmy przestają utrudniać życie,
-ma dobre wyczucie wzorców , które doprowadziły do choroby immunologicznej , bardzo pomocne spostrzeżenia po których można próbować uwolnić się od choroby,
– szeroka pomoc z Wewnętrznym Dzieckiem i wypartymi emocjami.”

Mar Gr 

***

„Zabiegi u Łukasza rozjaśniają mi moją pracę nad tematami trudniejszymi do przejścia. Tam gdzie spotykam się ze ścianą i nie wiem za bardzo o co chodzi. Spokojnie mogę zaufać Łukaszowi także w tamatch związanych z kobiecością czy związkami, że ma fajne wglądy i wyłapuje te wzorce, które są szkodliwe. Podoba mi się, że nie obcy dla Łukasza jest temat upadku świadomości gdzie jest w stanie fajnie odszukać te wzorce updakowe aniołka i je wypalić. Oczywiście to i nie tylko 🙂 Sama rozmowa w trakcie jest bardzo pomocna i sporo rozjaśnia tematów. Ja zgłaszam się do Łukasz na zabieg gdy mam inspirację żeby iść własnie do niego i znajduje dla mnie czas i równie szybko i sprawnie jeśli jest potrzeba to napisze mi dekret 🙂 Jeszcze dopisze – Łukasz jest osobą bardzo trzeźwą, przytomną i świadomą i wie co robi 😎Jak gdzieś za bardzo odlecę to potrafi mi to pokazać w sesji 😃”
Paulina W. 

***

„Pracuję z Łukaszem już parę miesięcy, podczas których przechodziliśmy przez sesje uzdrawiania duchowego, harmoznizację półkul oraz węzły. Czuję, że każda sesja jest niesamowicie owocna, po której mam wrażenie, że został przerobiony kawał dobrej roboty. Łukasz w sposób genialny wychwytuje i uzdrawia wszelkie wzorce, głęboko wyparte do podświadomości, których nie mogłam ‘ruszyć’ innymi technikami. Dzięki swojemu ciepłu i życzliwości oferuje super wsparcie podczas każdej sesji.
Poza tym jest bardzo świadomym, pełnym dystansu i dobrego poczucia humoru człowiekiem, więc mi osobiście świetnie się z nim obcuje :) Polecam z całego serca!”

Monika S. 

***

„Nie pierwszy raz miałem robione węzły i muszę przyznać, że zabiegi Łukasza są mocne i skuteczne. Pomogły mi ruszyć
tematy w których stałem w miejscu o dłuższego czasu. Podejście Łukasz do rozwoju jest czymś niezwykle inspirującym. Lubię atmosferę jaka panuje podczas uzdrawiania: życzliwości, luzu, zwyczajności i poczucia humoru.
Większość zabiegów jakich doświadczyłem, choć
dotyczyły poważnych tematów, były pełne śmiechu
i efekty ich miałem szansę dość szybko zobaczyć.
Łukasz jest w moim top uzdrowicieli”

Paweł S. 

***

„Łukasz jest Wspaniałą Cudowną Osobą. A umiejętności jakie posiada są fascynujące. Miałam przeprowadzony zabieg energetyczny…… Doskonały…!!!. Dekret który otrzymałam – Super. czytałam go cały miesiąc i teraz można przeprowadzić Węzły z tym tematem… Polecam Łukasza …. Jest naprawdę DOBRY w tym czym się zajmuje…..!!!!!! Ma doskonałe wyczucie …”
Halina 

***

„Łukasz to, co robi – w tym przypadku chodzi o wypalanie węzłów -wykonuje z pasją, zaangażowaniem i sercem. I empatią.
Po zabiegu przedstawia obszerną i rzetelną analizę.
Oraz zalecenia do dalszej, samodzielnej pracy.
Profesjonalizm godny naśladowania.”

Maria P. 

***

„Dziękuję Łukaszu za wykonane węzły w temacie, który przerabiam.
Sesja była dla mnie jak wisienka na torcie, takie dopełnienie tematu.
Doskonale prowadziła Ciebie intuicja. Wszystko, co mówiłeś było zgodne z moimi odczuciami.
Czuję teraz duży spokój. Tak jakby wszystko zostało uszeregowane.
Teraz dużo łatwiej działać mi w moim temacie i do owoców już tylko chwila :))).
Polecam pracę z Łukaszem tym, którzy potrzebują światełka w tunelu do celu :).”

Małgorzata S. 

***

„Właśnie jestem po wypalaniu węzłów u Łukasza… był to dla mnie bardzo ważny temat.. a mianowicie zwiazki z mężczyznami. Wychodziło sporo pomieszania , w trakcie na bierząco Łukasz mówił co jest w pś. Podczas zabiegu czułam się bezpiecznie, czułam,ze Łukasz daje wsparcie w tym procesie.Przywrócił mi wiarę w to,ze mozna stworzyć cudowną relację z mężczyzną i jest to dla mnie realne. Na koniec podał kilka afirmacji do samodzielnej pracy. Polecam z serca węzły u Łukasza;)”
Ola M. 

***

„Jestem własnie po zabiegu wypalania węzłów u Łukasza. I czuję się wspaniale. Przed zabiegiem nie chciało mi się robić zbyt wiele, gdzieś zapodziała się moja motywacja do rozwoju, do pracy nad sobą. Spoczęłam na laurach. Ale teraz, mam znów to poczucie, że mogę wszystko, że wszystko w moich rękach. Mam ogromną chęć powrócić do medytacji, afirmacji, przecież tak to lubię! w trakcie zabiegu miałam wrażenie, że Łukasz wypalaniem węzłów zajmuje się od zawsze. Robił to bardzo profesjonalnie. Jego wglądy były niesamowicie trafne, aż momentami moja podświadomość denerwowała się..po co on to wywleka na wierzch. Łukasz podchodzi do klienta bardzo indywidualnie. W trakcie zabiegu otrzymywałam fajne przydatne wskazówki jak wesprzeć proces. Zabieg był mi bardzo potrzebny. Przed Łukaszem nie ma człowiek oporów by się otworzyć i uzewnętrznić. Jest on bardzo fajnym dobrym człowiekiem od którego czuje się wsparcie i dobro. Szczerze polecam zabieg wypalania węzłów karmiczny. Łukasz robi to po prostu bardzo bardzo dobrze! Dziękuję i będę wracać”
Natalia S. 

***

„Łukasz, bardzo Ci dziękuję! Cieszę się niezmierne, że jesteś tu z nami i dzielisz się swoją wiedzą i mądrością, swoim talentem, swoim przykładem. Czuć od Ciebie autentyczną życzliwość do ludzi, to mega cenna rzecz :)))”
Indra

***

„Podczas wczorajszego zabiegu był spokój, harmonia, kierowanie „z góry”, fale przyjemnych odczuć :). Polecam.”
Khmiel Ali

***

„Jestem bardzo zadowolona :)
Łukasz ma bardzo trafne wglądy i świetne inspiracje w związku z nimi, o których mówi i które są wspaniałym wsparciem :)
Po modlitwie czuję przypływ energii i w energiach pierwsze zalążki zmian, które wiem, że będą się rozwijały :) niech się dzieje :).
dziękuję :)”

Kinga Roszczyniała

***

„Dziś wieczorem dostałam dekret od Łukasza. Chcę mu gorąco podziękować i polecić jego pracę. Trafił w dziesiątkę ze swoimi wglądami, tematu dotknął z wielu stron, wzruszyłam się, gdy go czytałam. Dekret wykorzystam też do modlitwy, bo lubię z nią pracować i jestem pełna nadziei. Pozdrawiam, aloha !”
IwonkaSlonce

***

„Dzisiaj dostałam piękny dekret od Łukasza w temacie związków partnerskich. Zestaw mocny i trafiający prosto w obciążenia a jednocześnie pełny łagodności i akceptacji. Myślę, że pomoże mi otworzyć się na jak najlepsze relacje. Dziękuję:))”
iloveperfumes

***

„Przeczytałam właśnie opis od Łukasza po modlitwie. Dokopał się o co u mnie chodzi, choć przyznaję dostał ciężkie zadanie i mój dość lakoniczny opis.Poradził sobie koncertowo :).Sam opis dobrze rozkładajacy problem odpodszewkowo. Użył jednego zdania, którym rozwalił system, jak mawiają moi młodsi koledzy. Przeczytałam to zdanie i po prostu fontanna łez. Czasem są takie chwile, gdy wystarczy przysiąść i pozwolić by Ktoś poprawil skrzydełka by spokojnie poszybować dalej. I wlaśnie to stało się moim udziałem dzięki Łukaszowi :)
Łukasz-Francuzi ładnie mówią „chepeau bas”, szukając polskiego odpowiednika przyszło mi „czapki z glów”. Dziękuję :-*”

NYC

***

„Dziękuje Łukasz za wczorajszą modlitwę.
Nie zaskoczę tu nikogo ale powiem, ze trafnie trafiłeś z problemem.
Oby się rozwiązywało:)
Jeszcze raz wielkie Dzięki!!!”

Michał486

***

„Bardzo Ci dziękuję za modlitwę Łukasz. Jestem naprawdę mile zaskoczona tym jak trafiłeś sedno. Dziękuję Ci za cudowny opis, w którym fajnie scharakteryzowałeś problem. To z pewnością również wniesie dużo dobrego w danym temacie bo na prawdę otworzyło mi oczy. Totalnie mnie rozbroiłeś. Dzięki Twojej wspaniałej pomocy mam silne przekonanie, że będzie już tylko lepiej.
Dziękuję Ci z całego serca.”

Kasiaa

***

„Hej, jesli chodzi o moja analize duzo sie sprawdzilo. :) Rzeczy głównie dotyczących postawy życiowej, no i samooceny .:) pozdrawiam”
Ultraviolet

***

„Wielkie dzieki za twoje wskazówki, mam wrażenie, że trafiłeś w samo sedno – teraz wydaje sie to takie oczywiste że, aż zły na siebie jestem że sam tego nie zauważyłem. modliłem się o wskazówki od jakiegoś czasu i myśle że właśnie je dostałem. Dam ci znać na priva za kilka miesięcy jak poszło, bo determinacji i dyscypliny mi nie brakuje. dziękuwa!”
Arek

***

„Dziekuje Łukasz serdecznie za analize !
Pokrywa sie z moimi odczuciami z tym ze Łukasz podpowiedzial mi zeby popracowac z tematem od zupelnie innej strony niz dotychczas pracowalam co jest o niebo sensowniejsze, z tematem bujam sie ladnych pare lat i ps mi temat mocno zaciemiala.
Serdecznie polecam analizy u Łukasza”

Kaśka

***

„Dzięki Panie Łukaszu za analize!
W 90% to sie pokrywa. Mniej więcej czuje to co napisales, wiem nad czym popracowac, a wlasciwie nad czym pomedytowac i sie zdystansowac…. :)
Jak za pierwszym razem przeczytalem… jakoś nie trafilo do mnie zupelnie… Wrocilem do tego dzis i jest tak jak napisalem powyzej… Mialem balagan w glowie ostatnimi dniami dlatego tak pozno pisze :)
Polecam, Polecam, Polecam!!”

Danny7

***

„Moi Drodzy –
Łukasz wsparł mnie ostatnio modlitwa wstawienniczą i jestem pod ogromnym wrażeniem jego zdolności….
Od kilku tygodni działo się ze mną „coś” w kontekście duchowym – zmieniało się we mnie dużo, dostawałam wiele inspiracji i czułam przemianę ale …nie potrafiłam tego nazwać, nie wiedziałam dokładnie CO się dzieje… I nagle dostaję od Łukasza maila z wyjaśnieniem! Zobaczył o co chodziło, ubrał to w słowa, był szczery i nie owijał w bawełnę co bardzo sobie cenię. Dla mnie to było wybawienie bo mogę teraz dokładniej działać – bo wiem już o co chodzi. Mało tego Łukasz podpowiedział mi JAK działać by temat w pełni uzdrowić.
Z mojego punktu widzenia – zgodność analizy 100% z tym co się ze mną działo i dzieje. Wszystkie porady w 100% trafione – wdrażam je teraz w życie
Łukasz – pełen szacunek za to co robisz i jak to robisz! Polecam wszystkim zainteresowanym tutaj na forum i będę też Łukasza polecać moim klientom – jak tylko Łukasz się określi z cenami ;-) bo za takie usługi chce się płacić! ;-)”

Katarzyna Jezierna

***

„Łukasz, dziękuję za analizę i modlitwę:) Co do samej modlitwy, to pewnie jeszcze za wcześnie, żeby zaczęło się coś dziać, ale po przeczytaniu analizy byłam w szoku. 100% trafności, jakbyś czytał mi w myślach, nie było nawet jednej rzeczy, która by się nie zgadzała! Czuję od Ciebie taką dobrą, ciepłą energię i brak oceniania, a to bardzo ważne.”
furyah

***

„Łukasza z forum duchowego, pamiętam jako osobę która z łatwością i dużą przystępnością dzieli się swoją mądrością. Należy do paru osób w Polsce, które mnie najbardziej inspirują. Jego teksty są jasne, konkretne, bez bełkotu duchowego i zbędnej intelektualizacji. Ogólnie czuć, że chłop medytuje.
Co do korzystania z jego usług, to póki co Łukasz zrobił dla mnie 3 dekrety. I muszę przyznać, że precyzyjnie uderzają w sedno problemów. Faktycznie, nie ma tu jakiegoś „odgrzewanego kotleta”, tylko dostaje się dekret indywidualnie dopasowany do klienta :) Łukasz przesyłając mi dekret napisał w mailu, że będzie on mocny i, żebym „trzymał się kapci, żeby nie pospadały jak będę go robił”. I choć wiedziałem z jednej strony, że to żart. To z drugiej, po paru dniach pracy przy nim, gdy zacząłem płakać jak bóbr, zrozumiałem dosłowność tego stwierdzenia ;) Serdecznie polecam usługi Łukasza ! :) :) :)”

Paweł

***

„Dziękuję Łukaszu za pięknie nagraną medytację. Tekst co prawda mój, ale ogromnie ważny jest tutaj Twój głos, cała energia, atmosfera nagrania. Czuje się spokój i błogość przy jej słuchaniu. Do tego idealne tempo oraz podkład muzyczny….
Wszystko jak dla mnie cudnie :-).
Polecam wszystkim takie personalizowane nagrania !”

Małgorzata