„Walcie do Łukasza drzwiami i oknami, zamiast mi dodawać jeszcze więcej roboty. On to dobrze robi i skutecznie :)”
Leszek Żądło

***

„Łukasz, bardzo Ci dziękuję! Cieszę się niezmierne, że jesteś tu z nami i dzielisz się swoją wiedzą i mądrością, swoim talentem, swoim przykładem. Czuć od Ciebie autentyczną życzliwość do ludzi, to mega cenna rzecz :)))”
Indra

***

„Podczas wczorajszego zabiegu był spokój, harmonia, kierowanie „z góry”, fale przyjemnych odczuć :). Polecam.”
Khmiel Ali

***

„Jestem bardzo zadowolona :)
Łukasz ma bardzo trafne wglądy i świetne inspiracje w związku z nimi, o których mówi i które są wspaniałym wsparciem :)
Po modlitwie czuję przypływ energii i w energiach pierwsze zalążki zmian, które wiem, że będą się rozwijały :) niech się dzieje :).
dziękuję :)”

Kinga Roszczyniała

***

„Dziś wieczorem dostałam dekret od Łukasza. Chcę mu gorąco podziękować i polecić jego pracę. Trafił w dziesiątkę ze swoimi wglądami, tematu dotknął z wielu stron, wzruszyłam się, gdy go czytałam. Dekret wykorzystam też do modlitwy, bo lubię z nią pracować i jestem pełna nadziei. Pozdrawiam, aloha !”
IwonkaSlonce

***

„Dzisiaj dostałam piękny dekret od Łukasza w temacie związków partnerskich. Zestaw mocny i trafiający prosto w obciążenia a jednocześnie pełny łagodności i akceptacji. Myślę, że pomoże mi otworzyć się na jak najlepsze relacje. Dziękuję:))”
iloveperfumes

***

„Przeczytałam właśnie opis od Łukasza po modlitwie. Dokopał się o co u mnie chodzi, choć przyznaję dostał ciężkie zadanie i mój dość lakoniczny opis.Poradził sobie koncertowo :).Sam opis dobrze rozkładajacy problem odpodszewkowo. Użył jednego zdania, którym rozwalił system, jak mawiają moi młodsi koledzy. Przeczytałam to zdanie i po prostu fontanna łez. Czasem są takie chwile, gdy wystarczy przysiąść i pozwolić by Ktoś poprawil skrzydełka by spokojnie poszybować dalej. I wlaśnie to stało się moim udziałem dzięki Łukaszowi :)
Łukasz-Francuzi ładnie mówią „chepeau bas”, szukając polskiego odpowiednika przyszło mi „czapki z glów”. Dziękuję :-*”

NYC

***

„Dziękuje Łukasz za wczorajszą modlitwę.
Nie zaskoczę tu nikogo ale powiem, ze trafnie trafiłeś z problemem.
Oby się rozwiązywało:)
Jeszcze raz wielkie Dzięki!!!”

Michał486

***

„Bardzo Ci dziękuję za modlitwę Łukasz. Jestem naprawdę mile zaskoczona tym jak trafiłeś sedno. Dziękuję Ci za cudowny opis, w którym fajnie scharakteryzowałeś problem. To z pewnością również wniesie dużo dobrego w danym temacie bo na prawdę otworzyło mi oczy. Totalnie mnie rozbroiłeś. Dzięki Twojej wspaniałej pomocy mam silne przekonanie, że będzie już tylko lepiej.
Dziękuję Ci z całego serca.”

Kasiaa

***

„Hej, jesli chodzi o moja analize duzo sie sprawdzilo. :) Rzeczy głównie dotyczących postawy życiowej, no i samooceny .:) pozdrawiam”
Ultraviolet

***

„Wielkie dzieki za twoje wskazówki, mam wrażenie, że trafiłeś w samo sedno – teraz wydaje sie to takie oczywiste że, aż zły na siebie jestem że sam tego nie zauważyłem. modliłem się o wskazówki od jakiegoś czasu i myśle że właśnie je dostałem. Dam ci znać na priva za kilka miesięcy jak poszło, bo determinacji i dyscypliny mi nie brakuje. dziękuwa!”
Arek

***

„Dziekuje Łukasz serdecznie za analize !
Pokrywa sie z moimi odczuciami z tym ze Łukasz podpowiedzial mi zeby popracowac z tematem od zupelnie innej strony niz dotychczas pracowalam co jest o niebo sensowniejsze, z tematem bujam sie ladnych pare lat i ps mi temat mocno zaciemiala.
Serdecznie polecam analizy u Łukasza”

Kaśka

***

„Dzięki Panie Łukaszu za analize!
W 90% to sie pokrywa. Mniej więcej czuje to co napisales, wiem nad czym popracowac, a wlasciwie nad czym pomedytowac i sie zdystansowac…. :)
Jak za pierwszym razem przeczytalem… jakoś nie trafilo do mnie zupelnie… Wrocilem do tego dzis i jest tak jak napisalem powyzej… Mialem balagan w glowie ostatnimi dniami dlatego tak pozno pisze :)
Polecam, Polecam, Polecam!!”

Danny7

***

„Moi Drodzy –
Łukasz wsparł mnie ostatnio modlitwa wstawienniczą i jestem pod ogromnym wrażeniem jego zdolności….
Od kilku tygodni działo się ze mną „coś” w kontekście duchowym – zmieniało się we mnie dużo, dostawałam wiele inspiracji i czułam przemianę ale …nie potrafiłam tego nazwać, nie wiedziałam dokładnie CO się dzieje… I nagle dostaję od Łukasza maila z wyjaśnieniem! Zobaczył o co chodziło, ubrał to w słowa, był szczery i nie owijał w bawełnę co bardzo sobie cenię. Dla mnie to było wybawienie bo mogę teraz dokładniej działać – bo wiem już o co chodzi. Mało tego Łukasz podpowiedział mi JAK działać by temat w pełni uzdrowić.
Z mojego punktu widzenia – zgodność analizy 100% z tym co się ze mną działo i dzieje. Wszystkie porady w 100% trafione – wdrażam je teraz w życie
Łukasz – pełen szacunek za to co robisz i jak to robisz! Polecam wszystkim zainteresowanym tutaj na forum i będę też Łukasza polecać moim klientom – jak tylko Łukasz się określi z cenami ;-) bo za takie usługi chce się płacić! ;-)”

Katarzyna Jezierna

***

„Łukasz, dziękuję za analizę i modlitwę:) Co do samej modlitwy, to pewnie jeszcze za wcześnie, żeby zaczęło się coś dziać, ale po przeczytaniu analizy byłam w szoku. 100% trafności, jakbyś czytał mi w myślach, nie było nawet jednej rzeczy, która by się nie zgadzała! Czuję od Ciebie taką dobrą, ciepłą energię i brak oceniania, a to bardzo ważne.”
furyah

***

„Łukasza z forum duchowego, pamiętam jako osobę która z łatwością i dużą przystępnością dzieli się swoją mądrością. Należy do paru osób w Polsce, które mnie najbardziej inspirują. Jego teksty są jasne, konkretne, bez bełkotu duchowego i zbędnej intelektualizacji. Ogólnie czuć, że chłop medytuje.
Co do korzystania z jego usług, to póki co Łukasz zrobił dla mnie 3 dekrety. I muszę przyznać, że precyzyjnie uderzają w sedno problemów. Faktycznie, nie ma tu jakiegoś „odgrzewanego kotleta”, tylko dostaje się dekret indywidualnie dopasowany do klienta :) Łukasz przesyłając mi dekret napisał w mailu, że będzie on mocny i, żebym „trzymał się kapci, żeby nie pospadały jak będę go robił”. I choć wiedziałem z jednej strony, że to żart. To z drugiej, po paru dniach pracy przy nim, gdy zacząłem płakać jak bóbr, zrozumiałem dosłowność tego stwierdzenia ;) Serdecznie polecam usługi Łukasza ! :) :) :)”

Paweł

***

„Dziękuję Łukaszu za pięknie nagraną medytację. Tekst co prawda mój, ale ogromnie ważny jest tutaj Twój głos, cała energia, atmosfera nagrania. Czuje się spokój i błogość przy jej słuchaniu. Do tego idealne tempo oraz podkład muzyczny….
Wszystko jak dla mnie cudnie :-).
Polecam wszystkim takie personalizowane nagrania !”

Małgorzata