Nagrania medytacyjne są bardzo cennym narzędziem na drodze rozwoju duchowego, oferującymi podwójną korzyść – z jednej strony pracujemy z afirmacjami, wprowadzając pozytywne programy do podświadomości, a z drugiej – uczmy się również medytować, co jest niezwykle ważne w poszerzaniu świadomości i właściwym zrozumieniu tego, co się afirmuje. Osobiście bardzo wiele zyskałem i przepracowałem dzięki takim nagraniom w najtrudniejszych momentach życia, bardzo więc sobie cenię taką metodę pracy i korzystam z niej do dziś. Czując wdzięczność za to, ile sam zyskałem dzięki pracy z nagraniami medytacyjnymi i chcąc podzielić się ze światem własnym dostatkiem – postanowiłem stworzyć serię darmowych medytacji, dostępnych dla wszystkich, którzy chcieliby popracować nad sobą w ten sposób. W projekcie wsparła mnie moja partnerka, Karolina dzięki której powstały wersje żeńskie nagrań, co z pewnością będzie dużym ułatwieniem dla wszystkich pań :)

Nagrania zostały podzielone na podstawowe oraz zaawansowane, aczkolwiek każdy niezależnie od tego czy zajmuje się rozwojem 10 lat czy dopiero zaczyna, może śmiało korzystać ze wszystkich medytacji. Poziom zaawansowania sugeruje nam jedynie tutaj potencjalną trudność w pracy z nagraniem. Przy medytacjach zaawansowanych jest większe prawdopodobieństwo, że pewne braki w fundamentach mogą sprawić, że podświadomość będzie zbyt mocno odrzucać daną treść i najzwyczajniej w świecie będzie zbyt duży opór, żeby z nagraniem pracować. Przy medytacjach podstawowych również coś takiego się może zdarzyć, ponieważ potencjalnie może się to tyczyć każdej pozytywnej treści, ale szanse na to są dużo mniejsze. Do pracy z medytacjami należy podejść rozsądnie, poszerzając wiedzę o pracy z własnymi emocjami i psychiką, a także będąc gotowym na pracę z obciążeniami, które mogą się ujawniać jako opór przed przyjęciem pozytywnej treści. W przypadku silnych emocji czy oporów, warto zastosować znane formy pracy z emocjami i umysłem, np. zabiegi duchowe.

Nagrania medytacyjne – poziom podstawowy


Intencje do rozwoju
Jeśli dopiero zaczynamy pracę nad sobą albo mamy poczucie, że ta nie idzie we właściwym kierunku – warto poświęcić nieco czasu na oczyszczenie intencje do rozwoju, aby postawić zdrowy, dobrze działający fundament pod wszystko to, co chcemy budować w naszej duchowości.

 


Podstawy samooceny – akceptacja i zadowolenie
Akceptacja i zadowolenie są fundamentami samooceny oraz sensownego, właściwego podejścia do siebie i życia. Bez tego możemy jedynie walczyć ze sobą i z całym światem, kręcąc się w kółko we własnym nieszczęściu i niezadowoleniu. Dopiero przepracowanie tych uczuć, pozwala nam ruszyć dalej i zacząć wychodzić po za więzienie własnego cierpienia.

 


Podstawy samooceny – lubię i kocham siebie
Przyjemna, uczuciowa medytacja, która otwiera nas na budowanie pierwszych, ciepłych i kochanych uczuć do siebie. Konieczna pozycja dla wszystkich, którzy mają problem z polubieniem siebie.

 

Nagrania medytacyjne – poziom zaawansowany


Relacje z ludźmi – ja wśród ludzi
Relacje z ludźmi są niezwykle ważnym aspektem naszego życia – o ile nie jesteśmy pustelnikami :) to spotykamy się z różnego rodzaju ludźmi na każdym kroku. To jak funkcjonujemy w świecie uzależnione więc jest często od tego, jak się czujemy i przejawiamy wśród innych ludzi.

 


Boska energia pieniędzy
Jeśli chcemy być otwarci na pieniądze, to najpierw powinniśmy mieć jednoznacznie pozytywny stosunek do pieniędzy. Zapraszam Was w podróż z energią pieniędzy po poszczególnych cechach urzeczywistnienia.

 
Żeńskie wersje nagrań medytacyjnych znajdziecie na stronie Karoliny:
lekkość-rozwoju.pl