Przed skorzystaniem z usług po raz pierwszy zachęcam do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami.
 

Zapraszam do skorzystania z następujących usług:

Wypalanie węzłów i krzyży karmicznych

Węzły i krzyże karmiczne to przejaw silnych, sprzecznych ze sobą intencji, które ograniczając przepływ energii w głównym kanale energetycznym tworzą blokady, które często wydają się wręcz niemożliwe do przeskoczenia. Jeśli czujemy że utknęliśmy w miejscu, że nie możemy przekroczyć pewnych problemów i ograniczeń, to istnieje spora szansa że przyczyna tkwi w węźle karmicznym. Sam od lat poddaje się zabiegom usuwania węzłów i krzyży karmicznych – żadna inna metoda jeszcze nie pomogła mi rozwiązać tak wiele „nierozwiązywalnych” problemów.

Aby zająć się rozpuszczaniem węzłów i krzyży karmicznych, wpierw należy wykonać harmonizacje półkul mózgowych – jest to warunek konieczny do wykonania skutecznego zabiegu. Więcej o usuwaniu węzłów i krzyży karmicznych można poczytać w tym artykule, natomiast harmonizacja jest opisana poniżej.

Cena: 230 zł/godz.

Tytuł wpłaty: Węzły

Harmonizacja półkul mózgowych

Podczas zabiegu poprawiam pracę obu półkul mózgowych, odbudowuje połączenia, komunikacje i harmonię między nimi. Mózg zostaje odżywiony, uszkodzenia zregenerowane i wypełnione Boskim światłem. W efekcie znacznie poprawia się współpraca i działanie obu półkul, co pomaga choćby sprawniej łączyć myślenie uczuciowo-abstrakcyjne z analitycznym, może poprawić sprawność uczenia się, pamięć i koncentracje, ułatwia artykułowanie swoich myśli i uczuć oraz poprawia przyswajanie afirmacji przez podświadomość (szczególnie to ostatnie jest przydatne w kontekście własnej praktyki).

Przeprowadzenie pełnej harmonizacji mózgu (zazwyczaj 1-3 zabiegów, po każdym musi być miesiąc przerwy na poukładanie się i ugruntowanie zmian w mózgu) jest warunkiem koniecznym do rozpoczęcia zabiegów rozpuszczania węzłów i krzyży karmicznych. Więcej o harmonizacji półkul mózgowych w tym artykule Leszka Żądło.

Cena: 80 zł

Tytuł wpłaty: Harmonizacja

Zabieg energetyczny uzdrawiania duchowego

Dla osób, które nie przeszły jeszcze pełnej harmonizacji półkul mózgowych, a które chciałyby już popracować nad sobą w wybranym temacie – z pomocą przychodzi zabieg energetyczny, który jest nieco prostszą i mniej intensywną alternatywą dla wypalania węzłów. Jest to bardzo dobry zabieg na początek pracy nad sobą, pozwalający ruszyć ograniczające emocje, intencje czy wyobrażenia i zbudować fundament pod dalszą, samodzielną pracę.

Cena: 180 zł/godz.

Tytuł wpłaty: Zabieg energetyczny

Zabieg uzdrawiania dolegliwości fizycznych

Wszelkie choroby i dolegliwości naszego ciała mają swój początek na płaszczyznach niematerialnych (np. negatywne myślenie, nieuzdrowione traumy, zaburzenia emocjonalne). Z tego też powodu w zabiegu podchodzimy całościowo do problemu – w pierwszej części, najlepiej w kontakcie bezpośrednim z klientem (Skype, telefon) przy pomocy jasnowidzenia dochodzę do pierwotnych przyczyn powstałych dolegliwości. Uświadomienie i odpuszczenie sobie przyczyn zaistniałego stanu rzeczy jest podstawą do uzdrowienia bez nawrotów choroby. Przy lżejszych dolegliwościach jak np. przeziębienie można odpuścić sobie tą część zabiegu i przejść od razu do drugiej.

Po zakończeniu części pierwszej, pracuję już bez kontaktu z klientem, na podstawie jego zdjęcia, aby w pełni skupić się na właściwych procesach. Tutaj oczyszczam wszelkie chorobowe energie, a w ich miejsce wpuszczam czyste, Boskie światło. Wspieram również intencje pełnego uzdrowienia. Podczas zabiegu wspieram się modlitwą, wizualizacją oraz wahadłami.

Uwaga – nie jestem lekarzem, więc nie stawiam medycznych diagnoz, ani nie leczę w sensie medycznym – pracuję z energią, psychiką i emocjami klientami, co ma przełożenie na fizyczne zdrowienie, ale nie zawsze oznacza to pełne i natychmiastowe uzdrowienie. Nie traktuj zabiegu jak cudu, który od razu wszystko załatwi i nie ignoruj wsparcia tradycyjnej medycyny, która w wielu przypadkach może być koniecznym wsparciem.

Cena: 180 zł/godz.

Tytuł wpłaty: Zabieg uzdrawiania

Analiza obciążeń

Korzystając z jasnowidzenia i intuicji, wykonuję analizę wybranego tematu, na którą składa się m.in.:

  • wypisanie konkretnych mechanizmów, obciążeń, ograniczeń, itp. i ich konsekwencji w życiu, analiza całych łańcuchów przyczynowo-skutkowych intencji klienta
  • zwrócenie uwagi na pozytywne tendencje, szanse i okazje
  • porady, inspiracje i rozwiązania, wskazówki do dalszej pracy nad sobą, przykładowe afirmacje

W swoich analizach skupiam się na tym, co jest według mnie praktyczne i potrzebne w samodzielnej pracy nad sobą czyli przede wszystkim na strukturze podświadomości, tendencjach, nastawieniu, wyobrażeniach, itp. itd.

Tematy analizy mogą być zarówno bardzo szczegółowe (np. analiza konkretnej sytuacji w życiu) jak i bardzo ogólne (np. zarabiania pieniędzy). Do analizy jest potrzebne aktualne zdjęcie, na którym wyraźnie są widoczne oczy klienta. Na zdjęciu nie powinno być innych osób niż badany.

Cena: 120 zł

Tytuł wpłaty: Analiza ogólna

Dekret afirmacyjny pisany na zamówienie

Dekret afirmacyjny tworzę indywidualnie pod daną osobę na podstawie opisu problemu do przepracowania, a także aktualnego zdjęcia(nie jest to obowiązkowe, ale może się przydać). Długość dekretu zależna jest od indywidualnych potrzeb i ustaleń. Zapraszam do przejrzenia napisanych przeze mnie przykładowych dekretów afirmacyjnych.

Cena: 40 zł za każde pół strony

Tytuł wpłaty: Dekret

Nagranie medytacji/dekretu afirmacyjnego

Żadna gotowa medytacja nie będzie tak dobra jak ta indywidualnie napisania i nagrana specjalnie dla Ciebie :) Tekst możesz dostarczyć swój własny lub mogę go napisać specjalnie dla Ciebie (dodatkowo płatne z cenami tak jak za dekret na zamówienie). W cenę wliczone jest zarówno nagranie tekstu jak i montaż, istnieje również możliwość dodania muzyki medytacyjnej. Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi medytacjami.

Cena: 60 zł za każde pół strony

Tytuł wpłaty: Indywidualne nagranie

Modlitwa wstawiennicza

W stanie medytacji wykonuje modlitwę wstawienniczą w wybranej intencji powierzając sprawę Bogu i uwzględniając takie czynniki jak oczyszczenie intencji, wsparcie w realizacji, uwolnienie od wszelkich przeszkód i inne, w zależności od potrzeb. Pracuję tylko z intencjami, które nie naruszają wolnej woli innych osób i są zgodne z Najwyższym Dobrem. Modlitwa wykonywana jest jednorazowo w medytacji, co trwa z reguły 20-30 minut. Po skończonej modlitwie wysyłam informacje o odczuciach oraz inspiracjach, które pojawiły się w trakcie jej wykonywania.

Cena: 60 zł

Tytuł wpłaty: Modlitwa

Sesja Modlitw wstawienniczych

Usługa ta od zwykłej modlitwy wstawienniczej różni się tym, że wykonywana jest przez 3 dni pod rząd, dzięki czemu zwiększa się szansa na pozytywną realizację danego celu. Ostatniego dnia dzielę z klientem odczuciami i inspiracjami z tych trzech dni.

Cena: 150 zł

Praktyczny poradnik rozwoju duchowego

Napisałem również książkę, która wprowadza we wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z samodzielnym, praktycznym rozwojem duchowym. Jeśli szukasz najważniejszych informacji o duchowości w jednym miejscu, zapraszam do zapoznania się z tytułem. Szczegóły dostępne są tutaj: https://boski-spokoj.pl/ksiazki/
 
 

Dane do przelewu znajdują się w zakładce kontakt.

Chętnych zapraszam do kontaktu na adres kontakt@boski-spokoj.pl

 

***

Zapraszam również do skorzystania z usług mojej partnerki, Karoliny:
lekkość-rozwoju.pl

***

UWAGA – nie świadczę usług osobom opętanym, chorym psychicznie czy wymagającym innej, specjalistycznej pomocy. Podchodząc odpowiedzialnie do swoich klientów, podejmuje się jedynie pracy z osobami, które są zdolne do samodzielnej pracy nad sobą. Nie ma nic złego ani uwłaczającego w korzystaniu z pomocy psychiatrów czy klinik leczenia uzależnień, więc całym sercem zachęcam do szukania pomocy tam, gdzie znajdują się najbardziej kompetentne osoby, będące w stanie pomóc z danym problemem.