Przed skorzystaniem z usług po raz pierwszy zachęcam do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami.
 

Zapraszam do skorzystania z następujących usług:

Wypalanie węzłów i krzyży karmicznych

Węzły i krzyże karmiczne to przejaw silnych, sprzecznych ze sobą intencji, które ograniczając przepływ energii w głównym kanale energetycznym tworzą blokady, które często wydają się wręcz niemożliwe do przeskoczenia. Jeśli czujemy że utknęliśmy w miejscu, że nie możemy przekroczyć pewnych problemów i ograniczeń, to istnieje spora szansa że przyczyna tkwi w węźle karmicznym. Sam od lat poddaje się zabiegom usuwania węzłów i krzyży karmicznych – żadna inna metoda jeszcze nie pomogła mi rozwiązać tak wiele „nierozwiązywalnych” problemów.

Aby zająć się rozpuszczaniem węzłów i krzyży karmicznych, wpierw należy wykonać harmonizacje półkul mózgowych – jest to warunek konieczny do wykonania skutecznego zabiegu. Więcej o usuwaniu węzłów i krzyży karmicznych można poczytać w tym artykule, natomiast harmonizacja jest opisana poniżej.

Cena: 200 zł/godz.

Tytuł wpłaty: Węzły

Harmonizacja półkul mózgowych

Nikogo nie trzeba raczej przekonywać do tego jak ważny do codziennego funkcjonowania jest sprawnie działający mózg. Będąc podatnymi na ataki energetyczne, używki czy inne czynniki zaburzające prawidłowy rozwój naszego mózgu już od okresu prenatalnego z dużym prawdopodobieństwem nasz mózg nie przejawia pełnego potencjału.

Podczas zabiegu poprawiam pracę obu półkul mózgowych, odbudowuje połączenia, komunikacje i harmonię między nimi. Mózg zostaje odżywiony, uszkodzenia zregenerowane i wypełnione Boskim światłem. W efekcie znacznie poprawia się współpraca i działanie obu półkul, co pomaga choćby sprawniej łączyć myślenie uczuciowo-abstrakcyjne z analitycznym, może poprawić sprawność uczenia się, pamięć i koncentracje, ułatwia artykułowanie swoich myśli i uczuć, itd.

Przeprowadzenie pełnej harmonizacji mózgu (zazwyczaj 1-3 zabiegów, po każdym musi być miesiąc przerwy) jest warunkiem koniecznym do rozpoczęcia zabiegów rozpuszczania węzłów i krzyży karmicznych. Więcej o harmonizacji półkul mózgowych w tym artykule Leszka Żądło.

Cena: 70 zł

Tytuł wpłaty: Harmonizacja

Zabieg energetyczny uzdrawiania duchowego

Zdarza się że nagromadzą się w nas różne przykre emocje, wzorce, myśli i obciążenia, które nie tkwią w węzłowych karmicznych i które stosunkowo łatwo uzdrowić mniej inwazyjnym zabiegiem energetycznym. Podczas takiego zabiegu uspokajam energie klienta, wyciszam emocje i wpuszczając czyste światło pozwalam aby ono rozpuszczało wszystko to, co negatywne i ograniczające. W trakcie zabiegu udzielam rad i inspiracji, korzystam z wizualizacji, afirmacji i innych metod wsparcia procesu uzdrawiania. Na koniec ugruntowuje intencje uzdrowienia i nowe, lepsze wzorce.

Zabiegi tego typu można przeprowadzić w dowolnym, wybranym przez klienta temacie. Mogą one służyć jako wsparcie w codziennej pracy nad sobą, pomoc w ułożeniu tego co wychodzi po rozpuszczaniu węzłów karmicznych czy po prostu poprawę samopoczucia. Należy jednak pamiętać że zabiegu duchowe nigdy nie zastąpią samodzielnej pracy nad sobą i powinny być jej uzupełnieniem, a nie jedynym jej przejawem :)

Cena: 150 zł/godz.

Tytuł wpłaty: Zabieg energetyczny

Zabieg uzdrawiania dolegliwości fizycznych

Wszelkie choroby czy dolegliwości naszego ciała mają swój początek na płaszczyznach niematerialnych (np. negatywne myślenie, nieuzdrowione traumy). Z tego też powodu w zabiegu podchodzimy całościowo do problemu – w pierwszej części, najlepiej w kontakcie bezpośrednim z klientem (Skype, telefon) przy pomocy jasnowidzenia dochodzę do pierwotnych przyczyn powstałych dolegliwości. Uświadomienie i odpuszczenie sobie przyczyn zaistniałego stanu rzeczy jest podstawą do uzdrowienia bez nawrotów choroby. Przy lżejszych dolegliwościach jak np. przeziębienie można odpuścić sobie tą część zabiegu i przejść od razu do drugiej.

Po zakończeniu części pierwszej, pracuję już bez kontaktu z klientem, na podstawie jego zdjęcia, aby w pełni się skupić się na właściwych procesach. Tutaj oczyszczam wszelkie chorobowe energie, a w ich miejsce wpuszczam czyste, Boskie światło. Wspieram również intencje pełnego uzdrowienia. Podczas zabiegu wspieram się modlitwą, wizualizacją oraz wahadłami.

Cena: 150 zł/godz.

Tytuł wpłaty: Zabieg uzdrawiania

Analiza obciążeń

Korzystając z jasnowidzenia i intuicji, wykonuję analizę wybranego tematu, na którą składa się m.in.:

  • wypisanie konkretnych mechanizmów, obciążeń, ograniczeń, itp. i ich konsekwencji w życiu, analiza całych łańcuchów przyczynowo-skutkowych intencji klienta
  • zwrócenie uwagi na pozytywne tendencje, szanse i okazje
  • porady, inspiracje i rozwiązania, wskazówki do dalszej pracy nad sobą, przykładowe afirmacje

W swoich analizach skupiam się na tym, co jest według mnie praktyczne i potrzebne w samodzielnej pracy nad sobą czyli przede wszystkim na strukturze podświadomości, tendencjach, nastawieniu, wyobrażeniach, itp. itd.

Tematy analizy mogą być zarówno bardzo szczegółowe (np. analiza konkretnej sytuacji w życiu) jak i bardzo ogólne (np. zarabiania pieniędzy). Do analizy jest potrzebne aktualne zdjęcie, na którym wyraźnie są widoczne oczy klienta. Na zdjęciu nie powinno być innych osób niż badany.

Cena: 80 zł

Tytuł wpłaty: Analiza ogólna

Dekret afirmacyjny pisany na zamówienie

Dekret afirmacyjny tworzę indywidualnie pod daną osobę na podstawie opisu problemu do przepracowania, a także aktualnego zdjęcia(nie jest to obowiązkowe, ale może się przydać). Długość dekretu zależna jest od indywidualnych potrzeb i ustaleń. Zapraszam do przejrzenia napisanych przeze mnie przykładowych dekretów afirmacyjnych.

Cena: 35 zł za każde pół strony

Tytuł wpłaty: Dekret

Nagranie medytacji/dekretu afirmacyjnego

Żadna gotowa medytacja nie będzie tak dobra jak ta indywidualnie napisania i nagrana specjalnie dla Ciebie :) Tekst możesz dostarczyć swój własny lub mogę go napisać specjalnie dla Ciebie (dodatkowo płatne z cenami tak jak za dekret na zamówienie). W cenę wliczone jest zarówno nagranie tekstu jak i montaż, istnieje również możliwość dodania muzyki medytacyjnej. Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi medytacjami.

Cena: 35 zł za każde pół strony

Tytuł wpłaty: Indywidualne nagranie

Modlitwa wstawiennicza

W stanie medytacji wykonuje modlitwę wstawienniczą w wybranej intencji powierzając sprawę Bogu i uwzględniając takie czynniki jak oczyszczenie intencji, wsparcie w realizacji, uwolnienie od wszelkich przeszkód i inne, w zależności od potrzeb. Pracuję tylko z intencjami, które nie naruszają wolnej woli innych osób i są zgodne z Najwyższym Dobrem. Modlitwa wykonywana jest jednorazowo w medytacji, co trwa z reguły 20-30 minut. Po skończonej modlitwie wysyłam informacje o odczuciach oraz inspiracjach, które pojawiły się w trakcie jej wykonywania.

Cena: 50 zł

Tytuł wpłaty: Modlitwa

Sesja Modlitw wstawienniczych

Usługa ta od zwykłej modlitwy wstawienniczej różni się tym, że wykonywana jest przez 3 dni pod rząd, dzięki czemu zwiększa się szansa na pozytywną realizację danego celu. Każdego dnia po skończonej modlitwie dzielę się z klientem odczuciami i inspiracjami.

Cena: 120 zł

Tytuł wpłaty: Sesja modlitw

Dane do przelewu znajdują się w zakładce kontakt.

Chętnych zapraszam do kontaktu na adres kontakt@boski-spokoj.pl

 

***

Zapraszam również do skorzystania z usług mojej partnerki, Karoliny:
lekkość-rozwoju.pl

***

UWAGA – nie świadczę usług osobom opętanym, chorym psychicznie czy wymagającym innej, specjalistycznej pomocy. Rozwój duchowy nie zastąpi terapii i nie jest dla każdego w danym momencie życia. Nie jestem terapeutą i podchodząc odpowiedzialnie do swoich klientów, podejmuje się jedynie pracy z osobami, które są zdolne do samodzielnej pracy nad sobą. Nie ma nic złego ani uwłaczającego w korzystaniu z pomocy psychiatrów czy klinik leczenia uzależnień więc całym sercem zachęcam do szukania pomocy tam, gdzie znajdują się najbardziej kompetentne osoby, będące w stanie pomóc z danym problemem.