Praktyczny poradnik rozwoju duchowegoCzym jest rozwój duchowy? Jak bezpiecznie praktykować, osiągając zmiany na lepsze w swoim życiu? Skąd biorą się emocje i jak sobie z nimi radzić? Jakie są zasady skutecznej kreacji? Jak działa podświadomość? Podczas lektury książki uzyskasz odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Zapoznasz się z podstawowymi teoriami i narzędziami, jakie będą potrzebne ci na duchowej drodze. Odkryjesz subtelne niuanse własnej praktyki, dzięki licznym wskazówkom, przykładom i ćwiczeniom. Poznasz skuteczne strategie pracy nad sobą, a także dowiesz się, na co należy uważać i czego nie powinno się robić, aby sobie nie zaszkodzić. Wszystko to zostało opisane na podstawie mojej własnej, kilkunastoletniej przygody z rozwojem duchowym. Chciałbym podzielić się z tobą wszystkim tym, czego nauczyłem się pracując ze swoimi problemami oraz wspierając innych na ich własnej drodze.

KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO STRONY KSIĘGARNI

Fundamenty dobrej relacji ze sobą

Relacja ze sobą jest najważniejszym tematem, nie tylko na duchowej drodze, ale również w całym naszym życiu. W końcu, niezależnie od tego gdzie idziemy i co robimy – zawsze zabieramy tam siebie. A to jak się ze sobą czujemy i dogadujemy, na ile rozumiemy nasze emocje, jaki mamy stosunek do siebie – to wszystko ma kluczowy wpływ na jakość naszego przejawiania się. Książka ta ma na celu pomóc ci w nauce procesów, dzięki którym będziesz budował szczerą, bliską, intymną relację ze swoim wnętrzem. Ucząc się zdrowej komunikacji ze sobą i właściwego stosunku do siebie, zaczniesz odzyskiwać to, co było rozbite i odcięte od ciebie. Twoja samoocena, która była do tej pory w strzępach, zacznie stawać się jednolitym, silnym tworem, na którym zawsze można polegać. Dzięki zawartym w książce informacjom (a także przy pomocy licznych afirmacji, ćwiczeń, testów skojarzeń) będziesz mógł zbudować fundament pod te cudowne procesy. A biorąc pod uwagę, że praca nad relacją ze sobą jest tak naprawdę tematem na całe życie – warto podejść do niej możliwie jak najbardziej świadomie.

KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO STRONY KSIĘGARNI

Harmonijna miłość, dojrzałe partnerstwo

Stworzenie naprawdę dobrego związku partnerskiego jest nie lada sztuką – nie wystarczy jedynie otworzyć się na spotkanie właściwej osoby, ale potrzebna jest również dojrzałość do budowania zdrowej, bliskiej relacji z drugim człowiekiem. Spotkanie naszego ideału jest tak naprawdę dopiero początkiem całej przygody z budowaniem dojrzałej relacji miłości. Z tego powodu treść książki nie ogranicza się jedynie do tematu kreacji związku, ale przede wszystkim jest przewodnikiem po wszystkich istotnych aspektach każdej relacji partnerskiej. Poznasz wiele praktycznych kwestii, dotyczących uczuć, wzajemnej komunikacji, seksualności, typowych wyzwań związkowych czy niezdrowych zaburzeń. Dowiesz się jak przejawia się harmonia serc, co robić na pierwszej randce, jak poradzić sobie z rozstaniem czy zdradą, jak rozwiązywać związkowe problemy, jak budować bliskość podczas seksu i setek innych istotnych spraw.

KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO STRONY KSIĘGARNI