„Jestem ważną, wartościową częścią tego świata. Ten świat pamięta o mnie i moich potrzebach. Wszelkie Najwyższe Dobro i Boskie Plany, które dzieją się na tym świecie, uwzględniają moje potrzeby i marzenia. Moje potrzeby, plany i marzenia są ważną częścią tego świata. Ten świat wspiera moje potrzeby i marzenia. Bóg również wspiera moje potrzeby i marzenia poprzez ten świat oraz innych ludzi. Pozwalam sobie przyjmować Boskie wsparcie i dary poprzez ten materialny świat i żyjących tutaj ludzi.”

Jeśli chcemy otworzyć się na przyjmowanie od tego świata to potrzebujemy przede wszystkim poczuć, że jesteśmy jego częścią – ważną, potrzebną, zauważaną, uwzględnianą w przepływie życia i Boskich energii.

Dziecko, które nie przychodzi na świat w atmosferze miłości i przyjmowania, które nie jest kochane i wspierane przez rodziców – ma problem z uwierzeniem w to, że rzeczywiście mogłoby być ważne dla świata.

Nigdy nie jest jednak dla nas za późno! Niezależnie od tego jak bardzo byliśmy w życiu olewani, ignorowani i odrzucani – możemy odbudować tą świadomość bycia ważnym, kochanym, chcianym i obdarowywanym, co przekłada się na duże i bardzo przyjemne zmiany w tym, co dostajemy od innych ludzi i świata :)

Komentarze są zamknięte.