Dzisiaj chciałbym napisać o czymś niezwykle ważnym.

O Tobie :)

Choć mogę Cię nie znać osobiście, są pewne rzeczy, które mogę wypisać na Twój temat z całą pewnością. Nie czytaj tego jakbym pisał o kimś wymyślonym. Tu chodzi dokładnie o Ciebie drogi czytelniku :)

Pozwól sobie to wszystko poczuć.

Jesteś ukochanym dzieckiem Boga, Jego najwspanialszym dziełem – świadomym życiem o własnej, wolnej woli. Twoje życie, Twoja świadomość to najwspanialsze dary we Wszechświecie, a Ty je posiadasz i nie można Ci ich odebrać.

Jesteś cudowną, unikalną istotą – nigdzie, w całym wszechświecie nie istnieje nikt, kto byłby dokładnie taki sam jak Ty. Niezależnie od tego czy to teraz przejawiasz czy nie, czy w ogóle masz tego świadomość – posiadasz cały pakiet wspaniałych talentów i umiejętności, które mogą cudownie służyć Tobie i światu. To jest w Tobie.

Jesteś niesamowicie wolną, nieograniczoną istotą. Masz nieskończoność możliwości przejawiania, możesz wybierać wciąż powstające nowe formy przejawiania się we wszelkich możliwych sferach istnienia. Twoja dusza jest nieśmiertelna i posiada cały czas świata dla siebie. Możesz robić co chcesz, jak długo chcesz, tak jak chcesz. Ogrom wolności i wyborów jakie Bóg Ci podarował, jest nie do opisania słowami.

Ten świat jest dla Ciebie. Jesteś jednym z wielu kreatorów tego świata, jego współtwórcą i tylko od Ciebie zależy, jaki będziesz mieć wkład w jego współtworzenie. Masz możliwość służyć temu światu, tak samo jak on może służyć Tobie. To jest Twoja przestrzeń, do której możesz zapraszać takie istoty, zdarzenia i sytuacje, które najbardziej Ci odpowiadają.

Twoje serce jest piękne, czyste i niewinne. W jego wnętrzu znajduje się ogrom Boskiej miłości, gotowy objąć całe istnienie. Twoje serce nieustannie bije dla Ciebie i niezależnie od tego, jak się teraz czujesz ze sobą – ono jest pełne gorącej, nieograniczonej miłości do Ciebie. Niezależnie od traum i stłumień, ta miłość tam jest, gotowa w każdej chwili otulić Cię swoim ciepełkiem.

Ty kochasz siebie, w głębi serca zawsze kochałeś, nawet gdy na wierzchu dominowała nienawiść, strach i zniechęcenie. Jedną z najpiękniejszych prawd na Twój temat jest to, że Twoje serce nieustannie Cię kocha. Bóg Cię kocha poprzez Twoje serce. Zawsze byłeś, jesteś i będziesz kochany. Tego nie da się odebrać ani zniszczyć.

Jesteś Boską duszą o wielu wspaniałych cechach i możliwościach. Masz prawo odkryć i realizować swoją Boską duszę, tak samo jak i możesz się jej wyprzeć i zapomnieć o niej przejawiając coś zupełnie odmiennego.

To Ty jesteś tym, który decyduje, to Ty jesteś tym, który dokonuje zmiany.

Moja Boska dusza z miłością i szacunkiem kłania się przed Twoją Boską duszą :)

Komentarze są zamknięte.