Tekst medytacji:

Kiedy odliczę od 5 do 1 mój relaks pogłębi się i będę w medytacji. 5 4 3 2 1, jestem już w medytacji, czuję się miło, dobrze i przyjemnie.

Bóg w pełni akceptuje pieniądze, Bóg w pełni akceptuje posiadanie pieniędzy. Bóg chce, żebym był szczęśliwy i dobrze mi się żyło, więc wspiera mnie w posiadaniu pieniędzy. W oczach Boga jestem jego ukochanym dzieckiem, nawet gdy ja mam bardzo dużo pieniędzy, a inni mają ich mało. Bóg chce, żebym był bogaty, żebym dobrze prosperował. Bóg chce żebym lekko, łatwo i przyjemnie zarabiał duże kwoty pieniędzy. Bóg się cieszy, gdy posiadam dużo własnych pieniędzy, a więc i ja odnajduje w tym radość.

Mogę być blisko Boga, mając dużo pieniędzy. Posiadając bardzo dużo pieniędzy mam więcej przestrzeni do pogłębiania relacji z Bogiem. Otwarcie na przepływ pieniędzy wspiera moją relację z Bogiem. Mogę poznawać i odkrywać Boga również poprzez pieniądze. Boska energia bogactwa wiąże się z energią pieniądza, więc pozwalam sobie doświadczać ten aspekt Boga. Już teraz otwieram się na doświadczanie Boga poprzez bogactwo, poprzez pieniądze.

Koncentruje się teraz na Boskich aspektach, które mogą się przejawiać poprzez energię pieniędzy. Wybieram w moim życiu doświadczanie energii pieniędzy właśnie z tego poziomu.

Energia pieniędzy jest czysta i niewinna, więc mogę korzystać z niej do woli. Energia pieniędzy wspiera moje działania. Energia pieniędzy inspiruje mnie do ciekawego i kreatywnego zarabiania dużych kwot. Energia pieniędzy znajduje mi wspaniałe okazje do zarobków. Wystarczy że dostrajam się do tej energii i z niej korzystam, a moje życie staje się lekkie, przyjemne i bogate.

Energia pieniędzy to niewinność. Jestem niewinny i w porządku pracując i zarabiając w sposób, jaki mi najbardziej odpowiada. Jestem niewinny i w porządku, posiadając bardzo duże sumy pieniędzy. Jestem niewinny i w porządku, gdy duże ilości pieniędzy przychodzą do mnie tak po prostu, nawet gdy innym ich brakuje i ciężko pracują. Jestem niewinny i w porządku, gdy przyciągam pieniądze dla siebie. Pieniądze są niewinne i w porządku.

Energia pieniędzy to moc. Moc pieniędzy kreuje mi cudowne sytuacje, dzięki którym świetnie zarabiam na każdym kroku. Moc pieniędzy kreuje moje bogactwo materialne i świetną prosperitę. Moc pieniędzy kreuje mi cudowne okazje do pożytkowania moich pieniędzy na to, co mnie wzbogaca i rozwija. Swobodny przepływ pieniędzy w moim życiu wspiera moje poczucie mocy.

Energia pieniędzy to spełnienie. Spełniam się pracując i zarabiając pieniądze. Czuję się spełniony posiadając duże sumy pieniędzy. Spełniam się będąc kreatywny i twórczy. Spełniam się wydając pieniądze na ciekawe zajęcia i moje przyjemności. Pieniądze wspierają moje spełnienie.

Energia pieniędzy to zdrowie. Moje ciało jest zdrowe, gdy nie muszę się stresować i przemęczać ciężką pracą. Jestem zdrowy dzięki lekkości i łatwości zarabiania pieniędzy. Wspieram moje zdrowie, gdy stać mnie na produkty i usługi najwyższej jakości. Wspieram moje zdrowie, gdy stać mnie na mieszkanie w komfortowych i wysokiej jakości warunkach. Dbam o moje ciało i moje zdrowie przy pomocy pieniędzy. Pieniądze wspierają moje zdrowie.

Energia pieniędzy to bezpieczeństwo. Czuję się bezpiecznie pracując i zarabiając, czuję się bezpiecznie z dużymi kwotami. Jestem całkowicie bezpieczny posiadając duże ilości pieniędzy. Czuję bezpieczeństwo finansowe i materialne na każdym kroku. Zawsze jestem bezpieczny finansowo. Energia pieniądza dba o to, żeby zawsze starczyło pieniędzy na wszystkie moje potrzeby. Jestem bezpieczny finansowo. Pieniądze wspierają moje bezpieczeństwo.

Energia pieniędzy to przyjemność i zadowolenie. Przyjemnie pracuje, przyjemnie zarabiam. Jestem zadowolony ze swojej pracy i swoich zarobków. Czuję przyjemność i zadowolenie z dużych ilości pieniędzy, jakie do mnie przychodzą. Czuję przyjemność z wydawania moich własnych pieniędzy. Pieniądze wspierają moją przyjemność i zadowolenie.

Energia pieniędzy to wygoda. Pracuje i zarabiam w bardzo wygodny dla mnie sposób. Moja praca i zarobki gwarantują mi dużo wygody. Pieniądze przychodzą do mnie po to, aby było mi w życiu wygodnie i przyjemnie. Nieustannie przychodzą do mnie dodatkowe pieniądze, które mogę przeznaczać na poprawę wygody mojego życia. Pieniądze wspierają moją wygodę.

Energia pieniędzy to akceptacja. W pełni akceptuje siebie bogatego, świetnie prosperującego. Akceptuje pieniądze. Akceptuje przepływ pieniędzy w moim życiu. Akceptuje moje wydatki i przychody. Przyjmuje energię pieniędzy w pełnej akceptacji dla niej. Pieniądze wspierają moją akceptację.

Energia pieniędzy to przebaczenie. Przebaczam wszystkim, którzy odmawiali mi pieniędzy. Przebaczam wszystkim, którzy skąpili mi pieniędzy. Przebaczam wszystkim, którzy wmawiali mi ograniczenia i zakazy dotyczące pieniędzy. Przebaczam sobie, że zamykałem się na pieniądze.

Energia pieniędzy to wdzięczność. Świat i ludzie okazują mi wdzięczność pieniędzmi za to, że jestem, za moją pracę, za to czym się dzielę i za to czym sam obdarzam świat. Jestem wdzięczny, że tak wiele pieniędzy do mnie przychodzi. Jestem wdzięczny, że mogę tak przyjemnie pracować i zarabiać. Jestem wdzięczny, że świat mnie tak hojnie obdarza swoim bogactwem. Pieniądze wspierają moje poczucie wdzięczności.

Energia pieniędzy to dostatek i bogactwo. Pracując zawsze mam dostatek zarobków. W moim życiu zawsze jest dostatek pieniędzy. Doświadczam dostatku pomysłów i inspiracji na zarabianie. Zawsze mam dostatek środków i możliwości do realizacji moich celów. Dostatek jest dla mnie naturalny i oczywisty. Pieniądze wspierają mój dostatek na wiele sposobów.

Energia pieniędzy to miłość. W miłości do siebie obdarzam się dużymi ilościami pieniędzy. Okazuje sobie miłość poprzez realizację pracy, w której się spełniam. Okazuje sobie miłość obdarzając się na każdym kroku takimi ilościami pieniędzy, jakie są potrzebne do zaspokojenia wszystkich moich potrzeb. Pieniądze wspierają moje okazywanie sobie miłości.

Energia pieniędzy to hojność. Świat jest dla mnie hojny, klienci są dla mnie hojni, Bóg jest dla mnie hojny, więc na każdym kroku otrzymuje mnóstwo pieniędzy. Doświadczam przejawów hojności Boga i ludzi na każdym kroku. To naturalne i oczywiste że ludzie chcą być wobec mnie hojni.

Energia pieniędzy to ufność. Ufam, że pieniądze zawsze do mnie przychodzą, kiedy są mi potrzebne. Ufam Bogu i temu, że chce mnie obdarzać bogactwem. Ufam sobie i swojej otwartości na bogactwo. Ufam przepływowi energii pieniędzy w moim życiu.

Energia pieniędzy to otwartość. Pieniądze wspierają moją otwartość na świat, na korzystanie ze skarbów i darów innych ludzi. Pieniądze otwierają mnie na cenne i rozwijające doświadczenia. Staję się otwarty na pieniądze w coraz większych ilościach. Rozwijam na każdym kroku swoją otwartość na pieniądze i korzystanie z nich. Pieniądze wspierają moją otwartość.

Energia pieniędzy to zaradność. Rozwijam swoją zaradność odkrywając ciekawe sposoby zarabiania pieniędzy. Rozwijam zaradność wydając pieniądze na nowe aktywności i ciekawe pomysły, na podróże i rozwijające zajęcia. Pieniądze wspierają mnie w odkrywaniu i realizowaniu mojej zaradności.
Energia pieniędzy to lekkość i łatwość. Lekko i łatwo mi się pracuje, lekko i łatwo przychodzą do mnie duże ilości pieniędzy. Doświadczam dużo lekkości i łatwości w całym procesie przyciągania pieniędzy. Jest mi tak lekko i przyjemnie zarabiając w tak łatwy i bezwysiłkowy sposób. Uwielbiam lekkość życia, jaką mam dzięki przepływowi pieniędzy. Pieniądze wspierają lekkość i łatwość w moim życiu.

Energia pieniędzy to wolność i swoboda. Przychodzą do mnie duże ilości pieniędzy, dzięki którym realizuje swoją wolność i swobodę życia. Realizuje swoją wolność i swobodę poprzez zarabianie i pracę. Czuję się wolny pracując. Czuję się swobodnie pracując. Moja praca jest moją wolnością. Pieniądze wspierają moją wolność i swobodę.

Energia pieniędzy to spontaniczność. Pieniądze przychodzą do mnie w spontaniczny sposób, zawsze gdy są potrzebne. Spontanicznie zarabiam pieniądze w ciekawy i przyjemny dla mnie sposób. Pieniądze, które przychodzą do mnie w dużych ilościach, pozwalają mi na spontaniczne wydatki, które wzbogacają moje życie.

Energia pieniędzy to mądrość. Pieniądze wspierają moje życie w mądry i przemyślany sposób, dzięki Boskiemu prowadzeniu. Pieniądze mądrze wzbogacają mnie, a ja w mądry sposób dysponuje swoimi pieniędzmi. Pieniądze mądrze mi służą, a ja mądrze nimi zarządzam.

Energia pieniędzy to sprawiedliwość. To jest dobre i sprawiedliwe, że otrzymuje ogromne ilości pieniędzy. Każdy dostaje tyle pieniędzy, na ile jest otwarty, więc jest to sprawiedliwe, nawet jeśli dostaję ich więcej niż inni, za mniej pracy. Mogę naprawdę mało i lekko pracować, mając jednocześnie bardzo duże przychody – jest to w pełni uczciwe i sprawiedliwe.

Energia pieniędzy to spokój i pewność. Czuję się spokojnie i pewnie, wiedząc że pieniądze mnie wspierają i zawsze mam ich dostatek. Mogę spokojnie zajmować się swoim życiem i swoją pracą, gdy energia pieniądza mnie wspiera. Czuję spokój i pewność, wiedząc że moja praca jest wystarczająco wartościowa i atrakcyjna dla innych ludzi. Czuje pewność i spokój wiedząc, że ludzie chętnie do mnie przychodzą i płacą mi za to, co im oferuje. Czuję głęboki spokój myśląc o pieniądzach i pracy.

Energia pieniędzy to zdecydowanie. Jestem zdecydowany na przyciąganie pieniędzy, na przyjmowanie ich do swojego życia i cieszenie się nimi. W sposób zdecydowany koncentruje się na dostrajaniu się do energii pieniądza i bez ograniczeń czerpię z tej energii całymi garściami. Swobodny przepływ pieniędzy wspiera moje zdecydowanie w życiu.

Energia pieniędzy to piękno. Moja praca pozwala mi odkrywać piękno tego świata i innych ludzi. Pieniądze pozwalają mi podróżować i odkrywać piękno tego świata. Pieniądze pozwalają mi na zakup pięknych rzeczy, na otaczanie się pięknymi, wysokiej jakości rzeczami. Pieniądze pozwalają mi na posiadanie własnego, pięknego mieszkania w równie pięknej okolicy. Pieniądze wspierają moją otwartość na piękno.

Energia pieniędzy to szczęście. Jestem szczęśliwy mając pieniądze, jestem szczęśliwy pracując i zarabiając w sposób, który mnie uskrzydla. Pieniądze wspierają moje szczęście, moja praca wspiera moje szczęście. Jestem szczęśliwy mając dostatek pieniędzy. Jestem szczęśliwy otrzymując tak wiele pieniędzy od świata.

Energia pieniędzy to prostota. Wystarczy je przyjmować i już :)

Mając teraz świadomość jak cudowna jest energia pieniędzy, dostrajam się do niej i czerpię z niej w pełni. Już nie muszę pracować dla pieniędzy, to energia pieniędzy pracuje dla mnie, wspierając moje Boskie cechy urzeczywistnienia.