„To co dobre, cenne, wyjątkowe, wartościowe i korzystne w tym świecie, istnieje nie tylko dla innych, ale również dla mnie.”

W tym świecie istnieje naprawdę wiele dobra, wyjątkowych i cennych zjawisk, wspaniałych okazji, wartościowych ludzi i wiele, wiele innych. Niektórzy w swoich zaślepieniach i emocjach w ogóle tego nie dostrzegają. Większość widzi pewne skrawki, ale z reguły czuje że to jest coś nie z ich bajki. Postrzegają te wszystkie cuda jako coś nierealnego, coś czego doświadczać mogą jedynie wybrani szczęśliwcy. Nikt jednak nie wie, co decyduje o tym, że my sami do tego grona się nie zaliczamy.

Większość ludzi ma myślenie typu „jestem tylko zwyczajnym człowiekiem, więc doświadczać mogę tylko zwyczajności”. To jest okropnie ograniczające i przygnębiające pudełko przeciętności, w którym tkwi większa część społeczeństwa. Mało kto pozwala sobie wyjść przed szereg i odpiąć tą łatkę zwyczajności. Spojrzeć na świat z sercem pełnym miłości i szeroko otwartymi ramionami w geście przyjmowania.

My sami możemy być częścią tych najlepszych, najwspanialszych przejawów tego świata. Nie trzeba być żadnym VIPem ani urodzić się w odpowiedniej rodzinie. Wystarczy zburzyć tą iluzję przeciętności i odkrywać swoją Boską, cudowną wartość. Przyjąć ten świat i wyjść do niego, nie z pozycji wycofania czy niechęci, ale z poziomu miłości i świadomości swojej wartości tutaj.

Możemy doświadczać cudów tego świata, ale najpierw musimy sami poczuć się jak taki sam cud :)

Przestrzegam tylko przed budowaniem sobie na siłę, w oderwaniu od swojej świadomości i uczuć sztucznego wizerunku, bo to nie działa. Te procesy wymagają czasu, cierpliwości i właściwego podejścia do siebie :)

Komentarze są zamknięte.