Każde z nas, bez wyjątku, niezależnie od tego jak bardzo byśmy się nie pogubili czy nie zatracili w czymś toksycznym – jest cudownym, pięknym i wartościowym darem dla tego świata.

To nieważne czy jesteście brzydcy, głupi, pomieszani, macie depresję, skrzywdziliście kogoś czy nienawidzicie sami siebie. To nieważne czy wszyscy was odrzucali, traktowali jak śmiecia i dawali do zrozumienia, że do niczego się nie nadajecie.

To jak się przejawiacie, jak was inni traktują, co wiecie, czego nie rozumiecie, ile błędów popełniliście, z czym sobie nie radzicie, co czujecie, jakie macie myśli, co się dzieje w waszym życiu – to wszystko nie zmienia tego, kim jesteście naprawdę.

To wszystko nie zmienia waszej prawdziwej, Boskiej natury która w was jest, nawet jeśli jej nie czujecie, nie rozumiecie i nie przejawiacie jeszcze.

To jest wspaniały, a jednocześnie niezmienny, wieczny potencjał który zawsze w was będzie, niezależnie od tego jak bardzo byście od niego nie uciekali. Nie możecie tego stracić, nie da się tego splugawić ani zniszczyć. To zawsze jest i zawsze będzie czekać, aż zdecydujecie się po to sięgnąć.

Przed prawdą można się bronić, ale ostatecznie nie da się przed nią uciec.

A prawda jest taka, że jesteście cudowni :)

Komentarze są zamknięte.