Z przyjemnością chciałbym ogłosić premierę książki „Harmonijna miłość, dojrzałe partnerstwo”, która powstawała na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Pozwolę sobie zacytować samego siebie: „Jest to kompleksowy poradnik tworzenia harmonijnych związków partnerskich, omawiający wszelkie istotne aspekty na każdym etapie tworzenia relacji — od otwierania się na związek, aż po wspólne dorastanie do dojrzałej, satysfakcjonującej relacji miłości. W książce omawiamy kwestie praktyczne, dotyczące uczuć, wzajemnej komunikacji, seksualności, typowych wyzwań związkowych, niezdrowych zaburzeń i wszystkiego, co jest istotne w bliskich relacjach.”

A dla większej jasności czego spodziewać się po książce, wrzucam również fragment wstępu:

„Książkę podzieliłem na kilka części. Pierwsza z nich to klasyczne otwieranie się na związek. Omówimy sobie wszelkiego rodzaju przeszkody, społeczne schematy i inne pułapki, które mogą sabotować nam tworzenie relacji, wyjaśnimy niezwykle istotny aspekt harmonii w związku, a na końcu przejdziemy do szczegółowego omówienia samego procesu kreacji. Druga część koncentruje się na cyklu życia związków partnerskich – znajdziesz tam opis poszczególnych etapów każdego związku, wraz z mnóstwem wskazówek i porad na temat tego, co jest istotne na każdym z nich. Trzecia część dotyka nieco mniej przyjemnych tematów, rozkładając na czynniki pierwsze szereg popularnych obciążeń i problemów, które przejawiają się w bliskich relacjach. Z kolei ideą ostatniej części jest ukazanie zdrowych wzorców dojrzałej relacji – zarówno ogólnych fundamentów, jak i prawidłowych schematów w różnych dziedzinach życia (np. wspólne finanse, seks, wzajemna komunikacja).”

Zachęcam do wejścia na stronę księgarni, gdzie można przeczytać darmowy fragment czy zapoznać się ze spisem treści, który daje pewien ogląd na to, jakie zagadnienia porusza książka :) Całość ma 324 strony, więc jest równie dużo tekstu jak w przypadku pierwszej książki – kto czytał, to wie, że jest konkret :)

Życzę wszystkim miłej lektury, a za jakiś czas, jak już przyjdzie mój egzemplarz książki, to pochwalę się i pokażę jak wygląda na żywo – przy okazji będę chciał podzielić się kilkoma przemyśleniami, jako że dzisiejsza premiera jest dla mnie zakończeniem pewnego etapu i dopełnieniem ważnego marzenia, ale nie będę za bardzo wybiegał na przód. :)

Odnośniki do tej i poprzednich książek można znaleźć tutaj. :)

Komentarze są zamknięte.