Oficjalnie ogłaszam, że książka jest już gotowa i dostępna w sprzedaży! :)

W tym miejscu powinienem wyprodukować jakąś marketingową papkę, która zachęcałaby do zakupu, ale osobiście nie lubię takich rzeczy. Po za tym nie jest to tytuł nastawiony na komercyjny sukces. Napiszę więc szczerze, od serca :)

Ciężko jest obiektywnie ocenić coś, co się samemu tworzyło, czytając i poprawiając to dziesiątki razy. Nie jest to tytuł doskonały i ma swoje drobne wady. Zauważyłem, że pewne fragmenty książki czyta się niezwykle szybko, lekko i przyjemnie, a inne wymagają już nieco większego skupienia na treści. Wynika z faktu, że nie chciałem niczego uogólniać, a niektóre tematy wymagały zagłębiania się w liczne detale, szczegóły, szczególiki i subtelne niuanse. Mógłbym wiele treści uprościć dla lepszej „przyswajalności”, ale wtedy mielibyśmy do czynienia z kolejnym generycznym tytułem, który tylko powtórzyłby to, o czym inni pisali już dziesiątki razy.

Nie chciałem iść na żadne kompromisy, więc poprawiałem i poprawiałem naprawdę wiele razy te wszystkie zagmatwane fragmenty, aby były jak najbardziej przyswajalne. I generalnie jestem bardzo zadowolony i dumny z efektu końcowego. Myślę, że udało mi się dość dobrze wytłumaczyć nawet te abstrakcyjne, skomplikowane i nieoczywiste tematy. Lojalnie jednak ostrzegam, że lektura książki jest dość nierówna, gdyż mieszają się tutaj treści lekkie, z tymi nieco cięższymi :)

Ostatecznie powstała książka, z której – jak to powiedziała moja partnerka – wręcz wylewa się „Łukaszowe” podejście do rozwoju. Jeśli rezonuje z Wami to, co znacie z mojego bloga czy zabiegów ze mną – myślę, że książka bardzo się Wam spodoba. Jestem naprawdę dumny z tego, jaki ogrom bardzo ważnej wiedzy udało mi się zmieścić na tych 330 stronach.

Poradnik został napisany w taki sposób, aby nie tylko wdrożyć w duchowość osoby początkujące, ale zawiera również ogrom cennych porad, wskazówek i „smaczków” dla osób już zaawansowanych. Nie jest to książka na jeden raz, ale tytuł do którego warto co jakiś czas zajrzeć, aby wyłapać nowe informacje, patrząc z innego niż wcześniej poziomu świadomości.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zakupu i życzę miłej lektury. :) Szczegóły (czyli odrobinę słodkiej, marketingowej papki oraz link do księgarni) znajdziecie tutaj: https://boski-spokoj.pl/ksiazki/

Komentarze są zamknięte.