Dzisiaj chciałbym Wam coś podarować – profesjonalnie nagraną medytację w temacie pieniędzy, do pobrania całkowicie za darmo :)

Nie ma tutaj żadnych haczyków ani marketingowych zagrywek – pierwotnie chciałem tą medytację udostępniać odpłatnie jak poprzednią dotyczącą relacji, ale podczas jej pisania poczułem, że to nie jest typowa medytacja i powinna być potraktowana inaczej. Poczułem, że to co powstało jest zbyt ważne, aby ograniczać tego dostępność. No i Intuicja mi podpowiedziała, że warto tak zrobić, a ja się nauczyłem z Intuicją nie dyskutować :)

Ideą medytacji jest to, aby zbudować w sobie jednoznacznie pozytywny obraz i odczucia związane z energią pieniędzy, która jest składową Boskiej energii bogactwa. Zauważyłem że karmiczni asceci i antymaterialiści (tacy jak ja) często traktują energię Bogactwa w dużym oderwaniu od energii samego pieniądza.

Wiele można bowiem osiągać i otrzymywać bez udziału samych pieniędzy, co jest bardzo fajne, ale czasami prowadzi do pułapki w której bagatelizujemy czy spychamy na margines energię samych pieniędzy. Społecznie też krąży mnóstwo negatywnych myślokształtów związanych z pieniędzmi co nie ułatwia sprawy.

Stąd powstał pomysł na medytacje w której odkrywamy to jak energia pieniędzy wspiera poszczególne Boskie cechy. Właśnie z powyższych powodów skupiam się tylko i wyłącznie na pieniądzach, mimo że wiele ze wspomnianych rzeczy można osiągać i bez pieniędzy.

Chciałbym żebyście dzięki tej medytacji poczuli, że poprzez pieniądze możecie odkrywać i realizować Boskość. Chciałbym żebyście zauważyli że z Bogiem i pieniędzmi może być bardzo, bardzo po drodze. Chciałbym żebyście nie gardzili pieniędzmi i ich nie umniejszali, żebyście poczuli jak energia pieniądza jest silną twórczą i wspierającą energią z której naprawdę warto korzystać. Chciałbym żebyście energię pieniędzy czuli jako coś jednoznacznie pozytywnego.

Energia pieniędzy jest bardzo fajną energią i można z jej pomocą osiągnąć dużo dobrego dla siebie i innych. Nie ma co się bać, że skupianie się na tej energii odrywa od Boga, ponieważ da się z niej korzystać na Boskich poziomach, co właśnie ta medytacja ma wam przybliżyć.

Dzielę się z Wami tą medytacją, ponieważ to jest mój nadmiar z którym mam ochotę się podzielić. Czuję też, że im więcej osób skorzysta z niej, tym więcej wszyscy na tym zyskamy :) Dlatego śmiało udostępniajcie to dalej, przekazujcie znajomym którzy potrzebują popracować nad tym tematem.

Z góry jednak ostrzegam, że medytacja traktuje temat bardzo całościowo i jeśli macie dużo negatywnych i ograniczających wyobrażeń – najlepiej będzie ją przesłuchać kilka razy, wyłapać największe opory i bezpośrednio z nimi popracować, a do medytacji wrócić później. Zalecałbym wpierw też przepracować podstawy samooceny i inne fundamentalne kwestie, nim na poważnie się weźmiecie za to nagranie. Można jednak go sobie przesłuchać choćby po to, aby zobaczyć jaki można mieć stosunek do pieniędzy i zweryfikować jak u Was to obecnie wygląda :)

Nagranie znajdziecie w zakładce Duchowa Skarbnica –> Nagrania Medytacyjne. Znajdziecie tam cały tekst nagrania, możliwość posłuchania go bezpośrednio na stronie i wreszcie możliwość pobrania pliku mp3 z medytacją.

Zapraszam Was do tej cudownej podróży po poszczególnych cechach urzeczywistnienia wraz z energią pieniędzy

Komentarze są zamknięte.