Bóg jest źródłem nieskończonej ilości pomysłów na każdą okazję.

Gdy czujemy się bezsilni w danej sytuacji, nie wiemy jak rozwiązać dany problem albo chcemy coś zrealizować, ale nie wiemy jak – warto pamiętać, że Bóg zawsze ma jakieś rozwiązania i pomysły.

Otwieranie się na kontakt z intuicją poprzez medytacje sprawia, że stajemy się nieustannie dostrojeni do tej „kopalni pomysłów”. Życie staje się wtedy dużo łatwiejsze, ponieważ nie ma już czegoś takiego jak sytuacje bez wyjścia. Jakieś niemiłe konsekwencje do przełknięcia mogą się zdarzyć jeśli mocno nabruździmy, ale Bóg zawsze ma takie rozwiązania, które całkowicie minimalizują straty i maksymalnie zwiększają korzyści dla wszystkich zainteresowanych.

Są to rozwiązania kompleksowo uwzględniające interesy całych grup ludzi, ich potencjałów, przy okazji pobocznych tematów, jeśli jest na to miejsce np. kreacja nowego miejsca zamieszkania przy okazji może otworzyć na poznanie super partnera. Tylko Bóg jest w stanie wymyślić tak genialne i kompleksowe plany.

One się czasami mogą wydawać szalone i irracjonalne, ponieważ często brakuje nam pełnego wglądu w to co się dzieje, ale jeśli mamy dobry kontakt z intuicją, to czujemy w takich przypadkach głęboki spokój i zaufanie, nawet gdy nie mamy pojęcia co się właściwie dzieje.

A często w przypadku Boskich planów, człowiek właśnie nie wie co się dzieje dopóki nie zacznie się wszystko fizycznie materializować. Uczucia mówią tylko, że będzie dobrze, że jest ok, że czeka coś wspaniałego, ale nie są precyzyjne. I nie muszą być, ponieważ tutaj nie chodzi o to, żeby mieć kontrolę nad wszystkim, ale żeby ufać, aby być elastycznym i chętnym na zmiany.

Mnie się to nawet podoba – lubię miłe niespodzianki, a Bóg ma ich dla nas naprawdę mnóstwo

Komentarze są zamknięte.