Życie jest piękne :) Ten świat jest wspaniały, a zamieszkujący go ludzie cudowni :)

Nie musicie jechać na drugi kraniec świata, aby tego doświadczyć. To wszystko jest tutaj, na miejscu. Wystarczy tylko podejść do rzeczywistości bez negatywnych oczekiwań.

Widzę mnóstwo piękna w zwykłej codzienności.

Wspólne gotowanie pysznego obiadu z ukochaną osobą. Wycieczka rowerowa po lesie, w ciepły, wiosenny dzień. Przytulanie się z pieskiem. Dzieci bawiące się beztrosko na dworze. Śpiew ptaków za oknem. Działanie ku realizacji swoich najpiękniejszych marzeń i stopniowe spełnianie się ich. Spojrzenie pełne miłości. Dotyk trawy pod gołymi stopami. Uczucie odzyskiwania siebie. Zapach powietrza po deszczu. Osiągniecie osobistego sukcesu. Popołudniowa drzemka podczas przytulania się z partnerką. Muzyka, która nastraja pozytywnie i tanecznie. Towarzystwo dobrych przyjaciół. Ciepło słońca na twarzy. Poranny seks. Chmury sunące leniwie na błękitnym niebie. Pieniądze zarobione na własnej pasji. Śmiech i wygłupy. Zanurzenie się w jeziorze podczas upalnego dnia.

Piękna jest pełno wszędzie wokół, wystarczy tylko mieć szeroko otwarte oczy i przytomny umysł :)

Nie mówcie mi o brzydocie, złu i spaczeniach. Nie mówcie o „okropnych” ludziach i ich plugawych czynach. Jestem świadomy że to istnieje. Nie udaje że jest inaczej. To wszystko jednak nie musi być częścią mojego życia i mojej własnej przestrzeni. Nie musi mnie to nadmiernie interesować, nie muszę się nad tym pochylać i koncentrować na istnieniu tego. To po prostu nie musi być moja bajka.

To na czym się skupiacie, wzrasta. Energia podąża za uwagą. To są proste i uniwersalne prawdy.

Wydobywajcie więc wszystko co najlepsze z Waszego doświadczania rzeczywistości, a właśnie ku temu będzie zmierzało Wasze życie.

Im bardziej jesteście w miłości, pięknie, szczęściu – w Bogu – tym bardziej odrywacie się od wszelkich spaczeń rzeczywistości. Nie marnujcie więc czasu na babranie się w tych niskich energiach, w manipulacjach, cudzych cierpieniach i całej reszcie tego bałaganu. Po prostu dostrajajcie się do tego co najpiękniejsze. To Was nie oderwie od rzeczywistości, bo właśnie to jest prawdziwą rzeczywistością.

Cały ten negatywny syf jest tylko iluzją wynikającą z oderwania od Boskości. Szkoda czasu na iluzje, szczególnie te brzydkie i dołujące :)

Świat jest piękny, ludzie są piękni, życie jest piękne :) Piękno „wylewa się” z tego świata na każdym kroku :)

Komentarze są zamknięte.