W przygotowaniu jest pierwsza profesjonalna medytacja, myślę że jedna z wielu :) W przeciwieństwie do tych nagrywanych typowo pode mnie, będzie bardziej rozbudowana sekcja relaksacyjna na początku no i oczywiście nie będzie się pojawiać moje imię na każdym kroku :) Właśnie przetrząsam Internet w poszukiwaniu pasującej muzyki na odpowiedniej licencji wyławiając perełki, które wpadną mi w ucho :)

Tematem pierwszej medytacji będą relacje z ludźmi, a dokładniej – budowanie pozytywnych wyobrażeń i uczuć związanych z byciem wśród ludzi.

Poniżej wybrane fragmenty z przygotowywanego tekstu:

„Zasługuje na bycie zauważanym przez innych ludzi. Przebaczam wszystkim, którzy mnie ignorowali i traktowali jak kogoś nieważnego. Czuję się bezpiecznie i komfortowo z tym, że ludzie mnie zauważają i zwracają na mnie uwagę. Jest mi z tym miło, przyjemnie i dobrze. Mam prawo być zauważanym przez innych. To naturalne i oczywiste, że inni ludzie mnie zauważają, że interesują się mną, że liczą się z tym co myślę i czuję. Przyzwyczajam się do tego, że ludzie mnie zauważają i że traktują poważnie moje uczucia i potrzeby. Bardzo się cieszę z tego powodu.

(…)

Zasługuje na dobro, bliskość, czułość i ciepło od innych ludzi. Mam prawo być obdarzany dobrem, bliskością, czułością i ciepłem przez innych ludzi. To naturalne i oczywiste, że ludzie obdarzają mnie dobrem, bliskością, czułością i ciepłem. Ludzie mają ochotę być w stosunku do mnie kochani, ciepli, mili i dobrzy. Pozwalam sobie przyjmować całą miłość, dobro, ciepło i czułość, jaką chcą mnie obdarzać inni ludzie. Zauważam jak wiele tego jest, jak bardzo ludzie chcą mnie kochać, jak bardzo chcą być dla mnie kochani, dobrzy, wspierający. Otwieram swoje serce na ludzi, otwieram całego siebie na ludzi i pozwalam sobie być obdarzany wszystkim co najlepsze.

(…)

Czuję jak wiele dobra, miłości, wsparcia i akceptacji płynie od tych wszystkich ludzi. Wszystko jest takie naturalne, kochane i pełne ciepła. Czuję, że właśnie to jest moje naturalne środowisko, że właśnie to jest moje miejsce w świecie.

Moje miejsce w świecie jest wśród kochanych, wspaniałych ludzi.”

Komentarze są zamknięte.