Ja, … oczyszczam i uzdrawiam teraz wszystkie moje intencje związane z pracą i zarabianiem. Uwalniam się teraz od wszelkich ograniczających zaślepień i wyobrażeń w temacie pracy i pieniędzy. Z Bożą pomocą oczyszczam i poszerzam moją świadomość bogactwa i prosperity.

Ja, … jestem cenny i wartościowy. Moja, …a praca dla innych ludzi również jest cenna i wartościowa. Moja praca zasługuje na szacunek, docenienie i dobre wynagrodzenie. Ja, … sam doceniam i zauważam wartość mojej pracy, moich talentów i umiejętności. Zasługuje na to, aby być dobrze wynagradzanym za moją pracę. Zasługuje na to, aby być zauważanym i docenianym w tym, co robię dla innych ludzi. Zasługuje na to, aby dobrze mówiono o mojej pracy i o mnie. Zasługuje na to, aby chwalono mnie i moją pracę. Moja praca zasługuje na pochwały, na szacunek, na docenienie i hojne wynagrodzenie. Czuję się niewinnie i w porządku, gdy jestem doceniany i dobrze wynagradzany. Czuję się w porządku nawet gdy dostaję więcej niż inni, czuję się w porządku gdy dostaję dużo pieniędzy za małą ilość pracy. Mam prawo dostawać dużo pieniędzy nawet za małą ilość lekkiej i przyjemnej pracy. Jest to całkowicie w porządku wobec innych ludzi.

Oczyszczam i uzdrawiam mój stosunek do pracy. Zauważam że praca może być dla mnie przyjemnością, czymś co chętnie i z zapałem robię. Przebaczam sobie, że tkwiłem w pracach, które nie sprawiały mi przyjemności, które mnie nudziły i męczyły. Od dziś zmieniam mój stosunek do pracy. Od dziś praca staje się dla mnie źródłem przyjemności, satysfakcji, rozwoju, ciekawie spędzonego czasu. Od dziś zaczynam wiązać pracę z przyjemnymi uczuciami.

Ja, … zaczynam coraz bardziej lubić pracować. Praca staje się dla mnie możliwością wyrażania siebie prawdziwego i źródłem dużych dochodów. Praca staje się dla mnie odprężającą i relaksującą czynnością. Przestaje oddzielać pracę od reszty życia. Zauważam, że praca może się naturalnie przeplatać i łączyć z innymi sferami mojego życia, wzbogacając je, wspierając je i harmonizując z nimi. Uczę się świetnie i skutecznie łączyć pracę ze związkiem, rozrywkami, odpoczynkiem, rozwojem duchowym.

Ja, … jestem wyjątkową i cudowną istotą, więc zasługuje na wyjątkowe i cudowne życie. Ja, … zasługuje na lekkie, przyjemne i dostatnie życie. Ja, … zasługuje na cudowną pracę, na liczne możliwości lekkiego, przyjemnego i ciekawego zarabiania dużych ilości pieniędzy. Ja, … zasługuje na to, aby świat i ludzie sprzyjali mi w zarabianiu dużych pieniędzy w sposób lekki, łatwy, przyjemny i ciekawy dla mnie. Ja, … zasługuje na to, aby przychodziły do mnie bez wysiłku i napięć cudowne okazje, inspiracje, środki i możliwości do realizacji moich celów.

Ja, … zasługuje na wszelkie potrzebne mi wsparcie i pomoc. Mam prawo prosić o pomoc i wsparcie. Mam prawo je otrzymywać. Bóg, świat, ludzie – chcą mnie wspierać i robią to na każdym kroku. Jestem niezwykle wdzięczny za całe wsparcie jakie już do mnie przychodzi. Delektuje się świadomością, że w każdym momencie mojego życia mogę liczyć na wsparcie i pomoc, więc zawsze, w każdej sytuacji jestem bezpieczny i sobie świetnie radzę. Zawsze otrzymuje wszelką potrzebną pomoc, środki, inspiracje potrzebne do realizacji moich celów, więc zawsze i wszędzie jestem bezpieczny, zawsze i wszędzie świetnie sobie radzę i czuję się zaradny.

Ja, … otwieram się na pełną świadomość moich możliwości zawodowych. Ja, … przestaje się ograniczać i rezygnować z siebie w ramach swojej pracy. Otwieram się na świadomość moich możliwości zarabiania pieniędzy w sposób zgodny z moim wnętrzem. Otwieram się na świadomość, że ja, … mogę i potrafię dobrze zarabiać w pracach nieetatowych. Uwalniam się od przekonania, że tylko praca etatowa gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo.

Otwieram się na świadomość moich możliwości zarabiania jako freelancer, jako wolny i niezależny człowiek. Ja, … czuję się w pełni niewinnie i w porządku z myślą o takim zarabianiu, czuję się tym bezpieczne i komfortowo. Uświadamiam sobie wszelkie możliwości życia i zarabiania dobrych pieniędzy w pracach nieetatowych. Dostrzegam liczne szanse, okazje i możliwości, które idealnie pasują do mnie już teraz, na które już teraz jestem gotowy. Uświadamiam sobie w pełni czego ja sam chce i o co mi chodzi w kwestiach pracy i zarabiania pieniędzy. Pozwalam sobie na to, aby wyklarowała się już teraz odpowiednia dla mnie droga, która już teraz pozwoli mi na cudowne zmiany w moim życiu na lepsze.

Ja, … czuje się całkowicie bezpiecznie z myślą o pracy nieetatowej. Życie freelancera jest dla mnie całkowicie bezpieczne, przyjemne, lekkie i korzystne. Uświadamiam sobie, że mogę żyć jako freelancer, jako wolny zawodowo człowiek i może to być dla mnie droga bardzo lekka, przyjemna, satysfakcjonująca i dochodowa. Zauważam że jako freelancer mogę zarabiać dużo lepiej niż do tej pory zarabiałem na etacie. Uświadamiam sobie, że nawet płacąc ZUS, podatki i inne koszty, wciąż mogę mieć zyski znacznie większe niż pensja na etacie. Jest to dla mnie naturalne i oczywiste, że z moimi licznymi talentami jako freelancer mogę zarabiać znaczne lepiej niż na etacie.

Uwalniam się od wszelkich lęków, że nie będzie wystarczającego popytu na moje usługi. Otwieram się na świadomość dostatku i obfitości możliwości zarabiania, uświadamiam sobie jak wiele mam do zaoferowania i jak wielu ludzi chciałoby z tego korzystać i dobrze mi za to płacić. Uświadamiam sobie, że ludzie chcą chętnie korzystać z moich usług. Uświadamiam sobie, że ludzie są zadowoleni z tego co im oferuje i chcą mnie hojnie wynagradzać za moją pracę. Zawsze wystarczająco dużo ludzi chce korzystać z moich usług. Uświadamiam sobie, że zawsze tych ludzi jest na tyle dużo, że zawsze mogę zarabiać tyle, ile jest mi potrzebne do dostatniego i spokojnego życia.