Ja, … przebaczam sobie, że nie potrafiłem żyć w zgodzie ze sobą i z Bogiem. Odpuszczam sobie całą moją przeszłość, cały żal i wszelkie ograniczenia oraz zaślepienia. Otwieram się na to, aby żyć w zgodzie z Bogiem i swoim wnętrzem. Pozwalam sobie na przejawianie siebie w pełnej harmonii z Boskością, z tym co jest we mnie prawdziwe.

Ja, … już teraz odkrywam czego chce od siebie i swojego życia. Już teraz odkrywam w swoim sercu moje prawdziwe cele i marzenia. Otwieram się na to, aby poznać wszystkie swoje talenty, umiejętności oraz zdolności i przejawiać je w pełni naturalnie. Już teraz odkrywam jak wykorzystywać swoje talenty i umiejętności w sposób zgodny z Najwyższym Dobrem moim i innych.

Ja, … sam wiem czego chce i o co mi chodzi. Odkrywam czego chcę w moim życiu i co jest zgodne ze mną prawdziwym. Przebaczam sobie, że się ograniczałem, że rezygnowałem ze swoich potrzeb i marzeń na rzecz urojeń. Otwieram się na odkrywanie i realizację moich zainteresowań w zgodzie z moim wnętrzem. Odkrywam nowe, interesujące hobby i zajęcia, które sprawiają mi mnóstwo przyjemności i satysfakcji. Już teraz potrafię odnaleźć się w tym świecie materialnym, wśród innych ludzi.

Odkrywam czego chcę w kwestiach zarabiania pieniędzy, odkrywam najlepsze i najkorzystniejsze dla mnie sposoby zarabiania dużych pieniędzy. Już teraz uczę się wykorzystywać moje talenty, umiejętności i zainteresowania do zarabiania dużych pieniędzy w sposób lekki, łatwy i przyjemny. Wciąż odkrywam coraz ciekawsze, przyjemniejsze i efektywniejsze sposoby zarabiania coraz większych pieniędzy. Zarabianie pieniędzy staje się dla mnie przyjemnością, formą rozrywki i miłego spędzania wolnego czasu. Uczę się zarabiać pieniądze poprzez realizację moich przyjemności i zainteresowań.

Odkrywam, że moje talenty, umiejętności i zainteresowania mogę bez problemu przekuwać w ogromne ilości pieniędzy, że są one cenne, wartościowe i potrzebne dla innych ludzi. Odkrywam, że inni ludzie bardzo chętnie chcą płacić duże ilości pieniędzy, za to co mogę im zaoferować, w zgodzie ze swoim wnętrzem. Otwieram się na spotykanie ludzi, którzy z własnej woli chcą mnie obdarzać dużymi ilościami pieniędzy, za to co chcę im oferować.

Bóg nieustannie dostarcza mi wszelkich środków i możliwości do realizacji wszystkich moich zainteresowań, planów, marzeń i celów. Wszystkie moje najpiękniejsze marzenia spełniają się szybko, łatwo i przyjemnie, bez oporów i przeszkód. Bóg usuwa wszystkie przeszkody, sprawiając że wszystkie moje cele realizują się szybko, łatwo i przyjemnie w sposób zgodny z moim Najwyższym Dobrem.

Mogę osiągać nawet spektakularne i duże sukcesy żyjąc w Polsce. Uczę się świetnie funkcjonować w tym kraju, w którym żyje. Niezależnie od sytuacji gospodarczej i politycznej mojego kraju, niezależnie od przepisów i ograniczeń, mogę i potrafię świetnie funkcjonować, radzić sobie, zarabiać duże ilości pieniędzy w sposób uczciwy i bezpieczny. Mogę osiągać duże sukcesy i świetnie zarabiać żyjąc w Polsce. Bóg nieustannie pomaga mi przekraczać wszelkie ograniczenia i przeszkody w zarabianiu dużych pieniędzy w tym kraju. Otwieram się na dostrzeganie ogromu możliwości, okazji i szans na łatwe i przyjemne zarobki w moim otoczeniu.

Jestem całkowicie bezpieczny odnosząc duże i zauważalne sukcesy w Polsce. Jako człowiek bogaty i odnoszący duże sukcesy w sposób lekki i przyjemny, jestem bezpieczny wśród innych ludzi żyjących w moim kraju. Nawet, gdy wszyscy wokół ciężko pracują i niewiele z tego mają, ja mogę pracować mało, lekko i przyjemnie, mając z tego bardzo dużo. Jestem z tym całkowicie bezpieczny, niewinny i w porządku. Zasługuje na to, aby świetnie zarabiać w tym kraju, mało i przyjemnie pracując. Jest to całkowicie uczciwe i w porządku wobec innych.
Uwalniam się od wszelkich urojeń na temat zarabiania i życia w Polsce. Uwalniam się od społecznych energii ciężkości, beznadziei, niemocy, narzekania i cierpiętnictwa. Już teraz, będąc takim, jakim jestem w tym momencie życia – mogę świetnie zarabiać i swobodnie przejawiać się w moim kraju. Lubię Polskę i zauważam że mam tutaj wszelkie środki i możliwości, aby świetnie funkcjonować, świetnie zarabiać i sobie radzić. Lubię i szanuję miejsce, w którym żyje, jestem wdzięczny za wszelkie środki i możliwości, jakie ono mi oferuje. Podchodząc z miłością i pozytywnym nastawieniem do miejsca mojego życia, zauważam że ono odwdzięcza mi się tym samym, oferując mi wszelkie środki i możliwości do bogatego, bezpiecznego, szczęśliwego życia.

To wszystko jest możliwe już teraz, ponieważ odkrywam prawdę o sobie, prawdę o tym, że jestem ukochanym dzieckiem Boga.

Odkrywam, że jestem ukochanym dzieckiem Boga. Bóg mnie kocha, Bóg o mnie dba, Bóg wspiera mnie w każdej chwili mojego życia. Bóg jest moim oparciem, moim przewodnikiem i przyjacielem. Jestem ukochanym dzieckiem Boga, więc zawsze i wszędzie jestem niewinny i bezpieczny. Jestem ukochanym dzieckiem Boga, więc na każdym kroku spotykają mnie same dobre, korzystne i miłe rzeczy. Jestem ukochanym dzieckiem Boga, więc życie mnie rozpieszcza – doświadczam mnóstwo szczęścia, radości, spełnienia. Jestem ukochanym dzieckiem Boga, więc Bóg obdarza mnie całym swoim bogactwem, a ja je chętnie przyjmuje.

Jako ukochane dziecko Boga czuje, że wszystko wokół mnie mi sprzyja, wspiera mnie, wzbogaca mnie i uszczęśliwia mnie. Zasługuje na to wszystko. Jestem godny tego wszystkiego, niezależnie od mojej przeszłości, niezależnie od tego jaki byłem i co robiłem. Jestem wystarczająco dobry, aby korzystać ze wszelkich Boskich bogactw i cudownych niespodzianek. Moja samoocena i poczucie zasługiwania nieustannie wzrastają, ponieważ wszelkie ich ograniczenia są niezgodne z moją prawdziwą naturą. Pozwalam więc sobie czuć się ukochanym dzieckiem Boga, pozwalam sobie w pełni swobodnie przejawiać się, myśleć i funkcjonować jak ukochane dziecko Boga.

Bycie ukochanym dzieckiem Boga jest nieodłączną częścią mojej prawdziwej natury. Bycie szczęśliwym, spełnionym i bogatym jest nieodłączną częścią mojej prawdziwej natury. Uwalniam się od wszelkich oporów przed zaakceptowaniem tej prawdy, ponieważ wszelkie opory i zaślepienia nie są mi do niczego potrzebne.

Kocham i szanuję siebie. Akceptuje siebie w pełni. Kocham, szanuję i akceptuje siebie bogatego, szczęśliwego i spełnionego. Pozwalam sobie być sobą prawdziwym. Pozwalam sobie być bogatym, szczęśliwym i spełnionym. Zasługuje na to wszystko, więc daje sobie pełne prawo do korzystania ze wszelkich Boskich bogactw i darów. Jestem z tym całkowicie bezpieczny, niewinny i w porządku, również wobec innych ludzi.

Skoro już jestem świadomy, że jestem ukochanym dzieckiem Boga i zasługuje na wszystko co najlepsze, to pozwalam aby to się działo już teraz.

Już teraz realizują się wszystkie moje najpiękniejsze marzenia i plany. Już teraz całe moje życie układa się w najlepszy i najkorzystniejszy dla mnie sposób. Wszystkie sfery mojego życia już teraz dążą do pełnego oczyszczenia, harmonii z Boskością we mnie i pełnej doskonałości. Wszystko w moim życiu układa się w najlepszy i najkorzystniejszy dla mnie sposób. Czuje się w pełni bezpiecznie z moją przyszłością, ponieważ już teraz dzieje się wszystko co najlepsze i najkorzystniejsze dla mnie. Dziękuje sobie i Tobie Boże za to wszystko. Dziękuje :)