Przebaczam sobie, że zamknąłem swoje serce na ludzi. Przebaczam sobie, że zamknąłem się w nienawiści, niechęci i pogardzie do świata. Ja, … przebaczam sobie, że uważałem się za lepszego od innych. Przebaczam sobie, że uważałem się również za gorszego od innych. Pozwalam Bogu przetransformować wszystkie moje negatywne uczucia do świata i ludzi w czystą miłość. Odpuszczam sobie całą pychę, żal, zawiść i niechęć do innych ludzi. Już teraz pozwalam sobie transformować to wszystko w czystą miłość. Wszelkie negatywne uczucia i opory związane z ludźmi transformuje w czystą miłość.

Ja, … pozwalam sobie poczuć, że świat mnie kocha, że ludzie mnie kochają. Ja, … zasługuje na miłość innych ludzi. Ja, … zasługuje na miłość całego świata. Ja, … jestem cudowną, Boską istotą która zasługuje na całą miłość tego świata. Ja, … jestem cudownym, kochanym mężczyzną, który zasługuje na to, aby być kochanym, lubianym, wspieranym i obdarzanym przez innych ludzi.

Zauważam i czuję całym sercem, że ludzie chcą mnie kochać, że ludzie chcą mnie wspierać i hojnie obdarowywać. Harmonijni ze mną, wspaniali i kochani ludzie, chcą być w moim życiu i chcą je wzbogacać swoją obecnością. Cudowni ludzie chcą wspierać realizację moich celów, chcą ułatwiać mi życie, wspierać mnie na wiele różnych sposobów. Wspaniałe osoby chcą być dla mnie oparciem i inspiracją. Bosko cudowni ludzie chcą być częścią mego życia, wspólnie ze mną mnożąc Boskie Bogactwo. Ludzie chcą być dla mnie kochani, mili i życzliwi.

Otwieram więc moje serce i przyjmuje tych wszystkich ludzi do mojego życia. Już się nie boję ludzi! Moje serce jest gotowe i otwarte, a ja jestem bezpieczny, gdyż całym sercem kocham siebie.

Przyjmuje już teraz do mojego życia te wszystkie kochające, harmonijne ze mną istoty. Od teraz moje życie jest pełne cudownych przyjaciół, mądrych i inspirujących ludzi, otwartych na Boga i Jego dary. Już teraz moje życie staje się pełne ciepłych, życzliwych i kochanych ludzi. Już teraz w moich relacjach dominuje harmonia, miłość, wzajemny szacunek i zgodność celów.

Już teraz spotykam ludzi, z którymi mi po drodze w moich celach i marzeniach. Już teraz spotykam ludzi, z którymi mi się świetnie współpracuje, którzy wspierają moje cele i marzenia, którzy wnoszą dużą wartość do mojego życia.

Doświadczam Boskiej jedności ze światem i ludźmi. Otwierając moje serce w pełni na świat i na ludzi, staje się wolnym, szczęśliwym i bogatym człowiekiem.