Przebaczam sobie wszystko, co mi nie pozwalało na bliskość, seks i udany związek partnerski. Przebaczam wszystkim kobietom, które nie chciały być ze mną. Przebaczam wszystkim kobietom, które mnie poniżały. Już teraz uświadamiam sobie i dostrzegam obfitość idealnych dla mnie partnerek. Zauważam, że Bóg zawsze ma dla mnie wspaniałe, atrakcyjne, harmonijne kobiety z którymi mogę tworzyć spełnione związki. Pozwalam sobie zauważać te kobiety i przyjmować je do swojego życia. Już teraz w moim życiu zawsze znajdują się harmonijne ze mną kobiety, które odpowiadają mi pod każdym względem i które chcą być ze mną. Już teraz w moim życiu pojawiają się atrakcyjne, harmonijne, czułe, sympatyczne, cudowne kobiety, które chcą mi dać wiele ciepła, miłości, bliskości i Bosko czystego seksu. Jestem niewinny i w porządku, gdy otaczam się takimi kobietami.

Zasługuje na miłość, szacunek, wsparcie, przyjaźń, ciepło, harmonię i błogi seks w związku. Zasługuje i otwieram się na dostatek czułości, bliskości, ciepła, wsparcia, zainteresowania mną i harmonii w relacjach z ludźmi. Bóg w swojej nieskończonej miłości obdarza mnie tym wszystkim na każdym kroku. Mam prawo chcieć i pragnąć tyle miłości, wsparcia, bliskości, ciepła i seksu ile tylko zechcę i jestem z tym bezpieczny i niewinny. Otrzymuje tyle miłości, wsparcia, bliskości, ciepła i seksu ile tylko zechcę, a Bóg to akceptuje i wspiera. Każdego dnia otrzymuje ogromne ilości miłości, bliskości, ciepła i wsparcia od innych ludzi. W moim życiu jest mnóstwo miłości, bliskości, wsparcia i ciepła – jest to dla mnie naturalne i oczywiste. W moim życiu jest tyle harmonijnego seksu, ile tylko potrzebuje – jest to naturalne, niewinne i bezpieczne.

Czuje się chciany i kochany na każdym kroku. Czuje się chciany i kochany przez wystarczająco dużo kobiet. W moim życiu zawsze jest wystarczająco dużo kobiet, które chcą mnie kochać, wspierać, przytulać i obdarzać ciepłem. Dostrzegam, że istnieje mnóstwo kobiet, które chcą zaspokajać moje potrzeby seksu i bliskości z czystymi intencjami wobec mnie. Zasługuje na to, aby być często przytulany przez osoby, które kocham i które mnie kochają. To bezpiecznie i niewinne, gdy jestem przytulany i całowany przez bliskie mi osoby. Jest mi wspaniale i błogo, gdyż w moim życiu otrzymuje dostatecznie dużo czułości, przytulania, pocałunków i pieszczot. Wszystkie moje potrzeby związane z bliskością i seksem są zawsze zaspokajane w najkorzystniejszy i najprzyjemniejszy dla mnie sposób. Uwalniam się od lęków i wyobrażeń, że bliskość i seks mają swoją cenę. Otrzymuje tyle bliskości i seksu ile tylko zechcę, bez ponoszenia jakichkolwiek nieprzyjemnych konsekwencji. Bliskość i seks stają się naturalną częścią mojej codzienności.

Jestem gotowy na doskonały związek miłości i seksu, w którym doświadczam harmonii uczuć, energii, celów, świadomości i czystości intencji. Zawsze z łatwością tworzę udane i spełnione związki partnerskie, gdyż z pomocą Boga zawsze trafiam na najlepsze dla mnie kobiety. Bóg swoją potężną mocą uwalnia mnie od wszystkiego co nie pozwalało mi tworzyć spełnionych związków. Dzięki Bogu jestem wolny od samotności i bezsilności wobec kreacji związku. Bóg zawsze prowadzi mnie i moje idealne partnerki tak, abyśmy spotykali się ze sobą w odpowiednim czasie. Zawsze z łatwością i na luzie kreuje sobie nowe, udane związki. Poznawanie nowych ludzi i tworzenie spełnionych związków jest dla mnie proste, naturalne, przyjemne i bezpieczne. Uwalniam się od lęków i przekonań, że wszystkie kobiety chcą mieć dzieci. Zawsze z łatwością trafiam na atrakcyjne, harmonijne i świadome kobiety, które wybierają życie bez posiadania potomstwa. Zawsze trafiam na harmonijne, atrakcyjne i świadome kobiety, które mają takie same cele życiowe jak ja i które chcą być ze mną. Dziękuje Bogu i wszystkim kobietom, które chcą dzielić się ze mną swoim urzeczywistnieniem.